melanie

Včera v noci jsem na obloze viděla tento objekt. Nevíte co by to mohlo být ?

Letělo to rovně a mělo to takový méně viditelný bílý ocas, takže to vypadalo jako nějaká padající hvězda, ale blikalo to různými barvami-modře bíle, červeně atd. To jsem ale vyloučila, protože to začalo kmitat sem a tam a zase to letělo dopředu a pak to zase začalo takhle kmitat. Letělo to celkem rychle a souběžně s tím letěl stejný objekt. Ikdyž svítil měsíc, bylo to hodně dobře vidět. Neviděli jste někdo něco podobnýho ? :)

Nejlepší odpověď
klumprt

Vypadá to na neidentifikovaný létající předmět. NLP.

Další odpovědi
Drap

Zřejmě nějaký satelit, nebo něco podobného

mojitek

vzhledem k tomu,že pozemská technika nedisponuje-a ještě hezkou řádku let nebude disponovat takovými technickými parametry jak popisujete,tak v tom nehledejte nic mysteriozního­.Prostě nejsme pány všeho tvorstva, a Pánbůh s největší pravděpodobností nepotřebuje vyspělou techniku aby se přemístil z bodu A do bodu B. Takže odpověď je celkem jednoduchá a logická…
Doplňuji:
dnb : …„To jsem ale vyloučila, protože to začalo kmitat sem a tam a zase to letělo dopředu a pak to zase začalo takhle kmitat. Letělo to celkem rychle a souběžně s tím letěl stejný objekt.“ To asi nebude "letadlo.Nebo já o takovým co by -tohle- umělo nevím … :D

emissarius

Mohly to být stíhačky při nočním cvičení.

marci1

? http://www.no­vinky.cz/koktej­l/342076-vecerni-oblohou-se-mihnul-velky-zarici-objekt.html

Agneta

Co na tom má být zvláštního? Na nebi létá všechno možné.

Ale modře-bíle-červeně = poziční světla všeho, co létá :D

dnb

Klasick tryskov dopravn nebo nkladn letadlo, jeho kondenzan stopa (jak řk ty ocas) byla ozřena svitem měsce. No a to blikn nen nic jinho, ne bezpenostn světla brnc střetu z jinmi letadly. Viděl jsem u asi 1500×, sta astěji sledovat non oblohu a spatř třeba i mně běn věci, ne pouh letadlo.
Doplňuji:
Klasické tryskové dopravní nebo nákladní letadlo, jehož kondenzační stopa (jak ty říkáš ocas) byla ozářena svitem měsíce. No a to blikání není nic jiného, než bezpečnostní světla bránící střetu z jinými letadly. Viděl jsem už asi 1500 krát, stačí častěji sledovat noční oblohu a spatříš třeba i méně běžné věci, než pouhé letadlo.