Bronzový

Včera v noci jsem na obloze viděla tento objekt. Nevíte co by to mohlo být ?

Letělo to rovně a mělo to takový méně viditelný bílý ocas, takže to vypadalo jako nějaká padající hvězda, ale blikalo to různými barvami-modře bíle, červeně atd. To jsem ale vyloučila, protože to začalo kmitat sem a tam a zase to letělo dopředu a pak to zase začalo takhle kmitat. Letělo to celkem rychle a souběžně s tím letěl stejný objekt. Ikdyž svítil měsíc, bylo to hodně dobře vidět. Neviděli jste někdo něco podobnýho ? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Vypadá to na neidentifikovaný létající předmět. NLP.

Další odpovědi:

Zlatý

Zřejmě nějaký satelit, nebo něco podobného

Zlatý

vzhledem k tomu,že pozemská technika nedisponuje-a ještě hezkou řádku let nebude disponovat takovými technickými parametry jak popisujete,tak v tom nehledejte nic mysteriozního.Prostě nejsme pány všeho tvorstva, a Pánbůh s největší pravděpodobností nepotřebuje vyspělou techniku aby se přemístil z bodu A do bodu B. Takže odpověď je celkem jednoduchá a logická...
Doplňuji:
dnb : ...."To jsem ale vyloučila, protože to začalo kmitat sem a tam a zase to letělo dopředu a pak to zase začalo takhle kmitat. Letělo to celkem rychle a souběžně s tím letěl stejný objekt." To asi nebude "letadlo.Nebo já o takovým co by -tohle- umělo nevím ... :D

Mohly to být stíhačky při nočním cvičení.

Stříbrný

Co na tom má být zvláštního? Na nebi létá všechno možné.

Ale modře-bíle-červeně = poziční světla všeho, co létá :D

Pokročilý

Klasick tryskov dopravn nebo nkladn letadlo, jeho kondenzan stopa (jak řk ty ocas) byla ozřena svitem měsce. No a to blikn nen nic jinho, ne bezpenostn světla brnc střetu z jinmi letadly. Viděl jsem u asi 1500×, sta astěji sledovat non oblohu a spatř třeba i mně běn věci, ne pouh letadlo.
Doplňuji:
Klasické tryskové dopravní nebo nákladní letadlo, jehož kondenzační stopa (jak ty říkáš ocas) byla ozářena svitem měsíce. No a to blikání není nic jiného, než bezpečnostní světla bránící střetu z jinými letadly. Viděl jsem už asi 1500 krát, stačí častěji sledovat noční oblohu a spatříš třeba i méně běžné věci, než pouhé letadlo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2737
Zlatý quentos 1321
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.