anna12

Včera sem si dala cigaretu a druhý den mne svědí jazyk, nevite, čím to je?

Nejlepší odpověď
Ella

nešlukovala jsi. Raději nekuř, není to zdravý… a přestaň psát W-čka tam, kde nepatří… to je rada do života

anna12

nemuze to být rakovina,:??????

kapka

Aničko, kouření sice způsobuje rakovinu, jak sis už určitě zjistila, ale takhle rychle určitě ne.
Ale stejně se zeptám, jestli Ti to kouření stojí za to? Nemyslíš, že je s ním víc problémů, než užitku? Já nekouřím a žije se mi celkem dobře i bez toho.