Radomír.cz

Včera jsme měli tělocvik, do koše jsme se strefovali basket. míčem, a praštil jsem se míčem do malíčku. V popisu více.

Včera jsme měli tělocvik, do koše jsme se strefovali basket. míčem, a praštil jsem se tím míčem do malíčku, a teď ho mám tvrdý a fialový, můžete Mi poradit, jak se to dá léčit? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Lorrien

Zajdi si na pohotovost, ať Ti dají malou ortézu na prstík, já si ho takhle zlomila při tenisu a jenom jsem to ledovala a pak mi srostl křivě (nevěděla jsem, že je zlomený). Dokážeš si představit, jak se mi teď hraje na housle. -_- :)