Něža

včera jsem spadla na štěrku,ruku musím mít v pravém úhlu a když jí chci natáhnout cítím tlak.Mám jí zlomenou, naraženou?

Včera večer mi podjela noha na štěrku, ráno to bylo lepší ale pořád to musím mít v pravém úhlu a když jí natáhnu tak cítím tlak a bolí to. Poradili by ste mi prosím nějakou dobrou mastičku nebo jestli to mám naražené nebo zlomené. Děkuji ;)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hanulka11

Doplňuji:
nejlepší bude RTG, takto se nedá poradit a mastička to nezachrání

Další odpovědi
terry

..Děkuji

OMG.
K doktorovi jít tě nenapadlo?
To si opravdu myslíš, že díky té jedné větě poznáme co ti je??? A ještě ti napíšem, co ti pomůže???