Avatar uživatele
Rozamunda

včera jsem řekla mámě že za mnou přijela kamarádka

včera jsem řekla mámě že za mnou přijela kamarádka a že půjdu s ní ven (máma tu mojí kámošku zná) a přesto že jí zná tak mi řekla že at´ jsem doma že mě někam zatáhne a něco mě udělá … myslíte si že chování mámy je normální ? že to nepřehání ? je mi 21 let
Doplňuji:
já myslím že to normální není ale chci znát váš názor

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3789 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Možná to přehání, ale z Vašich otázek je zřejmé, že ve svých 21 letech jste nezaměstnaná a nikdy jste nepracovala. Doporučuji si najít práci ( hlavně ji začít hledat, i když to není jednoduché ). Potom Vás máma začne brát jako dospělou, vyzrálou osobu, kterou nechá samostatně rozhodovat. Takto Vás stále bere jako nedospělou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Tak samozřejmě, jsi dospělá, takže nemusíš nutně respektovat, co řekne maminka. Vše už je plně na Tvou zodpovědnost.
Na druhou stranu, píšeš ,že máma tu kamarádku zná a přesto reaguje obavou, že by Ti kamarádka mohla něco udělat… Otázka je, proč to říká, z čeho tak usuzuje? Dělá to i jindy, když jdeš s někým jiným, nebo konkrétně v případě téhle kamarádky.
Zkus se zamyslet, jak k tomu máma došla, nebo ještě lépe, se mámy zeptej, co se jí na kamarádce nezdá a proč si tohle o ní myslí, jak dospěla k tomu, že by ti tahle kamarádka měla ublížit. Rodiče občas mívají lepší „čuch“ než dospělé děti, přeci jen má nějaké zkušenosti. I maminka se může pochopitelně plést, kámoška se jí třaba jen nelíbí, ale možná má pádný důvod a pak, i když je ti 21 má smysl se nad tím jejím strachem zamyslet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Tobě je 21 let ? !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Myslím, že popisováné chování obou aktérek (tedy tvé mámy i tvé) je podivné a už to, že takový dotaz směřuješ na netovou poradnu, o mnohém svědčí.
Pokud je ti opravdu 21, měla by ses osamostatnit a své záležitosti si řešit a žít sama.
Tedy – jsi-li svéprávná…
;-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Je Ti 21, tak se osamostatni a nebudeš muset živitelku poslouchat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

21 let a posloucháš co ti řekne maminka?Já v 18 bydlel sám a to jsem ještě studoval.Buď se osamostatni nebo pojdi!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek