Babunka

Včera jsem napsala dotaz Alberu. Za jak dlouho mohu očekávat odpověď?

Nejlepší odpověď
anonym

Tezko rict. Nevime jak kde kdo je .. jestli je to rediteli … ? 🙂 Tak asi az v pondeli.
Ja jednou psala reditelce Globusu v Plzni a odpovedela mi okamzite.
Mozne ale je , ze se bala , ze prijedu osobne. ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
janek66

Trvá jim to většinou několik dní, maximálně týden.Záleží jestli to byla pochvala nebo kritika. 🙂

anonym

Napsala,ale jak ?Poštou,emailem?Na email ti odpoví hned následující den,poštou si budeš muset chvíli počkat.