Pokročilý

Včera jsem koupila broskve v Tescu,krásné ale jsou tvrdé jak kámen.Kde jsou ty nádherné, šťavnaté broskve z Bulharska?

Rajčata, papriky, všechno bylo vynikající a teď nám sem vozí samý hnus.
Doplňuji:
Super, na Tesco jsme odkázaní tady na sídlišti a to oni jasně vědí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejenom ovoce a zelenina, ale i maso, mléko a spousta dalších věcí, které jsou kvalitní se vozí k našim úspěšnějším sousedům za nižší ceny. A ten zbytek se draze prodává u nás.

Další odpovědi:

Zlatý

Nedávno jsme zde vedli dialog o kvalitě uzenin jakož i masných výrobků a současných cenových relacích. Nastala shoda, že např. za cenu do sta korun za kilo měkkého salámu nelze očekávat nic jiného, než aušus. Před chvílí jsem se vrátil z Kauflandu a za Kč 19,90/kilo koupil hrozny z Řecka a hrušky z Německa. Srdce lačného spotřebitele sice jásá, ale zdravý rozum přímo řve, že něco není v pořádku. Chceme-li kvalitní ovoce a zeleninu, je třeba uvažovat stejně jako u masa a uzenin. Dobré zboží=dobrá cena. Takže zvedla-li se pětkrát kupní síla, pak při reálné ceně cca čtyři koruny za kilo hroznů bychom ani náhodou neměli očekávat zázraky. A to platí i o broskvích atd......

Zlatý

Nádherné šťavnaté broskve jsou nejen v Bulharsku, ale třeba i na jižní Moravě. Tak se třeba v práci pár lidí dohodněte, obvolejte na Břeclavsku pár sadařů, a nějaké dvě tři čtyři přepravky si dovezte. Když se chce, způsob se najde.

Zlatý

Já bych nekoupila co se mi nelíbí. Stačí zajít do menšího obchůdku se zeleninou a vybete si , u marketech jde každému jen o láci....a kvalita jde stranou.
Promiňte mi mou upřimnost.

Zlatý

Tak to kvalitní je zřejmě někde jinde, tam kde se může prodávat dráž, než v chudým česku :-(
Ale místo hnusnejch chlupatejch (brrrr) a jak říkáš tvrdejch broskví kupuju hladké nektarinky a druhý den jsou měkké akorát ;-) !

Zlatý

Proč z Bulharska?
Já dostala od kamarádky super broskve z Hradce Králové.
Tím mám na mysli české broskve.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.