Venka

Včera jsem koupila broskve v Tescu,krásné ale jsou tvrdé jak kámen.Kde jsou ty nádherné, šťavnaté broskve z Bulharska?

Rajčata, papriky, všechno bylo vynikající a teď nám sem vozí samý hnus.
Doplňuji:
Super, na Tesco jsme odkázaní tady na sídlišti a to oni jasně vědí.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejenom ovoce a zelenina, ale i maso, mléko a spousta dalších věcí, které jsou kvalitní se vozí k našim úspěšnějším sousedům za nižší ceny. A ten zbytek se draze prodává u nás.

Další odpovědi
dudu

Nedávno jsme zde vedli dialog o kvalitě uzenin jakož i masných výrobků a současných cenových relacích. Nastala shoda, že např. za cenu do sta korun za kilo měkkého salámu nelze očekávat nic jiného, než aušus. Před chvílí jsem se vrátil z Kauflandu a za Kč 19,90/kilo koupil hrozny z Řecka a hrušky z Německa. Srdce lačného spotřebitele sice jásá, ale zdravý rozum přímo řve, že něco není v pořádku. Chceme-li kvalitní ovoce a zeleninu, je třeba uvažovat stejně jako u masa a uzenin. Dobré zboží=dobrá cena. Takže zvedla-li se pětkrát kupní síla, pak při reálné ceně cca čtyři koruny za kilo hroznů bychom ani náhodou neměli očekávat zázraky. A to platí i o broskvích atd......

baghira

Nádherné šťavnaté broskve jsou nejen v Bulharsku, ale třeba i na jižní Moravě. Tak se třeba v práci pár lidí dohodněte, obvolejte na Břeclavsku pár sadařů, a nějaké dvě tři čtyři přepravky si dovezte. Když se chce, způsob se najde.

hanulka11

Já bych nekoupila co se mi nelíbí. Stačí zajít do menšího obchůdku se zeleninou a vybete si , u marketech jde každému jen o láci…a kvalita jde stranou.
Promiňte mi mou upřimnost.

www

Tak to kvalitní je zřejmě někde jinde, tam kde se může prodávat dráž, než v chudým česku ☹
Ale místo hnusnejch chlupatejch (brrrr) a jak říkáš tvrdejch broskví kupuju hladké nektarinky a druhý den jsou měkké akorát 😉 !

terry

Proč z Bulharska?
Já dostala od kamarádky super broskve z Hradce Králové.
Tím mám na mysli české broskve.