bolak

Včera hrála Plzeň přesilovku 5 na 3, a Slávisti nastoupili na vhazování ve 4ech hráčích místo ve třech…

…a rozhodčí jim řekl, že mají moc hráčů, že do konce trestu ještě zbývají dvě vteřiny a poslal jednoho z nich zpátky na střídačku. Mohl to rozhodčí udělat tak, že by to pustil, že by je nechal nastoupit, vhodil by puk a hned na to by zastavil hru a dal tomu týmu další dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě?

Odpovědi
cochee

Teoreticky mohl, ale pak by měl spolu s ostatními třemi pruhovanými kolegy sám sádlo na hlavě, páč od toho tam je, aby takové věci hlídal.