Včera,dnes a zítra…

… se jmenuje film,ale chtěl bych se podělit o své zážitky.Otázka zní:máte takový nepořádek s doklady k autu jako já?
Včera jsem jel na noční směnu,před Pelhřimovem mě předjížděla Octavia s pražskou posádkou, v místě,kde je zákaz předjíždění a nebýt mé reakce,mohlo dojít k čelnímu střetu,proto že se vynořilo protijedoucí auto a předjíždějící auto bylo těsně vedle mne.Okamžitě jsem dupnul na brzdy,aby se ten „sebevrah“ stačil zařadit přede mne.Dnes jedu z práce a malé vesničce mě zastavila hlídka dopravní policie,která zjistila,že zítra mi propadá technická kontrola.Já bláhově myslel,že mi končí až příští rok.Ještě že jim stačili doklady a neudělali zvérubnou prohlídku auta.To by mě určitě vytáhli z vozu a doporučili pokračovat autobusem,proto že mám sjeté pneu,děravý výfuk,teče mi prasátko a hučí ložisko a samozřejmě defektní rezerva.Ale stál při mne svatý Kryštof a nechali mě pokračovat v jízde s upozorněním,že v pondělí už nesmím vyjet,proto že mi zítra konči technická.Já jsem domluvený s kamarádem,že zítra mi opraví veškeré závady a proto že pracuje na STK,odveze auto na emise a technickou.
Díky kontrolující policistce,která zjistila konec technické,jsem došel k závěru,že jsem bordelář.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Buď si jistý že vtom nejsi sám,také se mi to stalo.Ono se stačí přehlídnout a je průšvih na světě.

Další odpovědi
dudu

Klídek barbakane, opravdu nejste sám. A protože znám čeho jsem schopen, používám program Diář, kde si na rok i více dopředu ukládám data narozenin, návštěv ordinací, termín STK a apod. Prográmek mě pak několik dnů před událostí začne pravidelně upozorňovat. Ovšem žádné udělátko nezabrání třeba tomu, abych si na půl dne vyrazil do města, tam vesele pojížděl jakož i různě parkoval, a přitom u sebe neměl ani osobní doklady ani papíry od vozu. To se stalo minulý týden a byl jsem v klidu až do doby, kdy mě manželka po návratu upozornila, že všechny doklady jsem nechal na ledničce! Věřte, že docela vhod přišel ochtlík slivovičky. Holt člověk nemá začít blbnout, než hodně zestárne.

mosoj

Krásný příklad toho proč mě nikdo nepřemluví abych si někdy koupil ojeté auto.

casey

jo, nove auto taky nic neresi.
Me chytli a uz jsem mel 2 mesice po technicky. stali za mnou na semaforech a vsimli si toho. Rekli at se jdu podivat dozadu a pak co tam vidim a tak. Ja vubec nevedel o cem mluvi. Rikam, ja nic nevidim, krasnej zadek auta. Az zacali o stk, tak jsem koukal jako blazen. Jsem si myslel, ze je to porad novy auto. Ale cas leti rychle. Uz to melo ctyri roky.
Nastesti byli slusny, asi jim bylo jasny, ze jsem to ne nehral, nechali me jet a ja jeste ten den jel na technickou.

Drap

Nevím jestli to potěší, ale já mám obdobné problémy snad nepřetržitě, pořád by se něco mělo a já jsem pozadu.

tom004

Obávám se,že je nás dost,kteří jsme na tom podobně.Já jsem měl auto na STK ,minulý měsíc,protože jsem náhodou zjistil,že mi technická nekončí,Xl/2011,a­le,Xl/2010.Vě­řím,že při mně,toho půl roku, stáli,„všichni svatí“.A to jsem,nevěřící To­máš.

hanulka11

Tak to je sranda, huráááá nejsem sama. j8 si jezdím jako by nic a každý říká, že jede na technickou a já říkám já to mám do dubna 2012 .Ale doma mi to nedalo, kouknu a co vidím....... už to mám propadlé. Manžel říkal, to buď ráda, že tě nechytli. Ale vše dobře nakonec dopadlo, technickou mám a jezdím dál. Jen si je někdy člověk moc jistej .......

jendahun

Taky musím přiznat,že jsem prošvihl STK už dvakrát a to o měsíc.Měl jsem štěstí,nikdo mě nestavěl.