Dodopolasek

Včem je hlavní úskalí kortikoidů?

Jedná se mi o úskalí použití masti s obsahem kortikoidů po dobu 4 dny u dítěte,kterému opuchlo okolí oka po kousnutí komárem. Oko bylo opuchlé, že nebyly vidět ani řasy.
Doplňuji:
No ona to je mast do oka 😉

Nejlepší odpověď
kropitko

Za tak krátkou dobu,na tak malé ploše by kortikoid neměl mít žádné vedlejší účinky,jen dejte pozor,ať se pokud možno nedostane do oka.
Doplňuji:
Aha já myslela,že je na okolí oka,tak v tom případě,je to v pořádku. Nedávno jsem měla něco podobného..něco mezi ječným zrnem a bůhví čím.

Další odpovědi
vyneve

bát se jich máte, pokud je užíváte ústy, denně a měsíce…