Vážně věříte v anonymitu na internetu?

http://miroslav­navratil.blog­.idnes.cz/c/82217/­Iluzorni-anonymita-internetu-aneb-nepostejte-sveho-pana-Hydea-dal.html

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano i ne.
Anonymita záleží na tom, co o sobě na netu řekneš a jak to dodržuješ.
Pokud např. někde (třeba na fb) o sobě práskneš všechno a jinde (třeba tady) o sobě neřekneš nic, je tvá anonymita totálně v …

Další odpovědi
alexandra

Já jsem si taky myslela,že když si dám pozor a nic nebudu o sobě na internetu zveřejňovat,budu v anonymitě.Ale nedávno jsem si zadala ze srandy své jméno do vyhledávače a naskočily mi tam všechny mé důležité údaje,které jsem zadávala před deseti lety na finačním úřadě,kde jsem si vyřizovala živnostenský list,který jsem asi po roce zrušila.Tak jsem z toho byla v šoku a jsem ještě teď.A teď mi řekněte,co mám teda dělat.

Michal

Ne