FilosofovaEm

Vážně si tady někdo myslí, že kouřením na balkóně neškodí lidem kolem?

Doporučuji přečíst příslušnou literaturu, pokud jste již nevyzkoušeli na vlastních potomcích jak kouření škodí a jaké těžké nemoci způsobuje. Nehledě na ten smrad z kuřáka.
Doplňuji:
Vlastina: Jak souvisí kouření s nudou? 🙂 nechcete nám snad vnutit představu, že komu zakouříte, ten se pobaví 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Já se také nestarám o to co děláte nebo neděláte,jste mi úplně volná. Vy třeba škodíte daleko víc svému okolí,než já svým kouřením na balkoně. Pochybuji,že by tomu nahoře vadilo,že mu kouřím do oblak,,,,Vy třeba poškozujete životní prostředí kolem sebe jinak a možná ještě víc.. Přestaňte se do mě navážet, to co děláte není normální. Střetli jsme se názorově u otázky a Vy z toho děláte nehorázný humbuk…

Takže ano,myslím si,že to,že si zapálím na balkoně nikomu neškodí,rozhodně ne tak jako komín továrny,,,no a vám určitě neškodím,ale kdyby to šlo,tak bych byla ráda,,,,,
Nic jsem vám neudělala,tak nevidím důvod,proč jste se domě opřela,,,,

Každopádně mě zaráží,že se zastáváte pedofilů,což si myslím,že je velký problém,,no a přitom odsuzujete to,že já kouřím..
Promiňte,že nejsem dokonalý člověk jako vy,ale nezbývá než aby jste se s tím vyrovnala.

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/mel-by-byt-registr-pedofilu-pristupny-verejnosti
Doplňuji:
Jen bych chtěla pro nezasvěcené doplnit,že kouřím na balkoně rodinného domku,takže nekouřím nikomu dalšímu do oken a ani neodklepávám popel sousedům dole,,,,Na balkoně mám popelník,který pravidelně vysypávám a myji.
Pokud kouřím venku na zahradě,tak opět tam mám popelník,který také vysypávám a myji. Vajgly po zahradě ani nikde jinde neházím.

No a to že smrdím to je snad moje věc a mých nejbližších. Věřím,že jim to příjemné není,ale milují mě takovou jaká jsem.
Pokud jsem Vás někdy ohrožovala svým smradem FilosofovaEm, tak se velice omlouvám, tak se mi příště vyhněte,,no a jestli Vám smrdím i přes ten počítač, tak ho raději vypněte…

Další odpovědi
hanulka11

Normální je nekouřit.

BEAES

Také mě to obtěžuje, stačí když jde kuřák přede mnou.
Někdy není zbytí, to víte, že pokud to jde, tak se jim vyhnu, ale to asi kuřák nepochopí........
Netušila jsem, že se tu v otázce na někoho naráží, já jen napsala svůj názor, mě kouř prostě obtěžuje,ale jestli si někdo kouří na balkoně, ulici, či v kavárně je mi úplně šumafuk. Každý si může dělat se zdravím i penězi co chce!

Mili @

Nad mou kamarádkou kouřil soused z okna, jenže ji nikdy neřekl, kdy si jde zapálit, takže pokud měla otevřené okno do obýváku, tak měla popel z cigaret i na koberci…
Klepal jí to totiž přímo na římsu a když foukal vítr, tak to měla v bytě.

aramah

Promiňte Beaes ale proč jdete za tím kuřákem?

anonym

To všechno je pravda pravdoucí.
Ideální – kuřáky vytlouct.
Humánním způsobem,ovšem.

Někdy mám dojem,že ty B. mlýny nemelou jen hubou.Jako by se „bílým“ vracela ta zvěrstva,co
udělali místním t.j. „rudochům“.Tenkrát.

vlastina

FilosovovaEm-Z toho odporu!!ke kuřákům mě vychází,že nechodíte nikam posedět,na zábavu,do restaurace no pobavit se.Nebo ano? Když ano,tak tam se nekouří?

led

Fajčiar na balkóne je menej škodlivý (pokiaľ odklepáva do popolníka) ako človek prášiaci koberec,alebo obrus z okna.
Ako chodec (alebo nižšie bývajúca) mám vždy radosť z takého prášenia, aspoň mám zámienku umyť si vlasy.:-)

alexandra

Pro Vlastinu:
Paní FilosovováEm si opravdu nechodí nikam posedět,ani na zábavu ani do restaurace,protože ona musí hlídat to své dítě před tím pedofilem.
Viz:odkaz na otázku

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mel-by-byt-registr-pedofilu-pristupny-verejnosti

milášek

nevím proč by to mnělo vadit na svém balkoně si můžu snad dělat co chci né!

RAB

Mě osobně kouř vadí, ale každý na to má právo a rozhodně není důvod ho proto urážet!

atriplex

Každý večer řešíme stejnou věc: Někdo v paneláku kouří na balkóně a prouděním vzduchu nám kouř jde do bytu. Takže rychle vyběhnout a zavřít okno…

kablik

fandím kuřáků, jsou to stateční lidé, podívejte se na odkaz:http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=&q=ku­%C5%99%C3%A1ci+a+pl%C3%AD­ce

kropitko

to milášek, jak je vidět tak ne!!

vlastina

Já vám nic nevnucuju-jen si vás nedovedu představit ve společnosti kde jsou i kuřáci,a jak jim dáváte školení o škodlivosti kouření.Tím se rozbují buď zábava nebo hádka..A duchaplné kecy to je něco!!
Doporučuji přečíst"A sertivní jednání"

vlastina

Tak to jsem na tom jako Kropítko a nestydím se za to.Nevím jak s Váma ale se mnou se lidi nenuděj!!

FilosofovaEm

Jak souvisí kouření s nudou? 🙂 nechcete nám snad vnutit představu, že komu zakouříte, ten se pobaví 🙂

kropitko

Vlastino je to tak,tak jak se tu prezentuje je jasné,že veškerý čas(ale vážně 24 hodin) tráví s dětmi,,,,Nikam nechodí,leda pro děti do školy,do družiny,do školky apod,,,tzn. že kuřák je naprosto neznámý úkaz,,,,
Nebo možná že žije v nějaké izolaci,kde není možné na tuto spodinu společnosti ani narazit. Pak rozumím tomu,že nemá obavu z pedofilů,ale z kuřáků,ty skutečně potká venku častěji.

kropitko

Já samozřejmě vím,že kouření správné není,ale na druhou stranu jsem si jistá,že nejsem jediný člověk,který dělá něco nesprávného.
Bohužel dokonalá nejsem,,dokonce piji kávu(to by Vás taky mohlo pohoršit),,dále snad už ani nečtěte,,dokonce si dám i pivo,,
Netřídím odpad
Když se mi zatrhne nehet a nemám nůžky,tak si ho klidně i ukousnu,,,
dokonce jsem rozvedená,,,jsem na mateřský,,,takže zrovna nepracuji(práci ale sháním)
Takže dokonalý prototyp člověka,ženy,man­želky,matky skutečně nejsem,,,,je mi líto,že jste zklamaná z toho,že se najdou takoví lidé jako já,ale na druhou stranu buďte ráda,že jste se nesetkala s někým horším,,,, dokonce jsou lidé,kteří fetují!! Kouří trávu!! Hrají automaty!!! Kradou!! Vraždí!! Znásilňují!!

No máte štěstí,že jste s nikým takovým nesetkala…

FilosofovaEm

kropítko, jsi opravdu velmi trapná. Ani nevíš, že kouř z každé tvé cigarety má rozptyl rakovinotvorných částic v okruhu 500 metrů. Nikomu to už nepřijde divný, protože jsou horší věci, ale pokud ses někdy setkala s dětmi, které díky kouřícím rodičům a nebo prarodičům mají leukémii, ekzémy, astma nebo i jen syndrom únavy, kdy je schvátí každý nevýznamný bacil, pak tím, že svoje hulení obhajuješ (a nejen ty) se zasluhuješ stejným podílem jako kdejaký vrah. A mimochodem si myslím, že jste se předvedli přesně jako ten dav, co zjistil jméno „pedofila“ 🙂. Prostě nemoc šílených krav, že.

kropitko

MNO moje děti jsou zdravé,jestli jsou Vaše děti nemocné(což je mi jich líto),tak to bude asi něčím jiným a ne tím,že já kouřím. Nikdy jsem netvrdila,že je kouření v pořádku,jen jsem nepochopila,jak moje kouření souvisí s veřejným registrem pedofilů. Ale to je vedlejší. Jediný kdo se tady chová jako šílený dav krav jste Vy. Já jsem Vám nic neudělala,dokonce jsem Vás ani svým názorem,že jsem pro zveřejnění registru nechtěla nijak urážet. Vy jste se do mě navezla,že se nestarám o svoje děti,že s nimi nejsem(proto chci registr),v další větě jste napsala,že jim hulím pod nos. Já pořád nechápu Vaše myšlenkové pochody.
Možná by jste si měla zapálit a dát si kořalku(celou flašku,ne jen panáka)a hodit se do klidu. A nebo jestli se budete cítit lépe když mě budete urážet,tak v tom klidně pokračujte.

anonym

pro kropítko – dejte si panáka a nohy na stůl.
Opovažte se zout.A cigáro,sa­mozřejmě,to nesmí chybět.

kropitko

bubco,,,kořalku doma nemáme,,leda bych si dala fridex, na stole mám bordel,nohy se mi tam nevejdou. Cigára došly,tak leda,že bych si vydrolila pár vajglů a ubalila si do papírku(průser nemám papírek,tak do novin)

Jéé, tak a boty mi rozkousal pes,jelikož měl hlad,protože jsem všechny peníze prokouřila,hlady ale nechcípne, protože dřív pojde na rakovinu plic.

anonym

V nouzi i Fridex dobrý,stůl ukliďte hrablem na sníh a cigáro se vyžebrá.
Kuřáci drží spolu.Někdy.

kropitko

To vše by šlo,ale jak už bylo řečeno jsem z vesnice,nikoho tu pořádně neznám,ani nevím kdo je kuřák a kdo ne,,,
Mohlo by to přinést nějaké nedorozumění kdybych přišla k sousedovi a řekla,že chci kouřit,,,,,raději počkám,až se vrátí domů můj kouřící manžel a přiveze mi cigarety,,,ještě mu asi zavolám,ať koupí kořku,,,

led

Podľa tohto opisu ste ale dokonalý prototyp človeka. Správny človek má aj klady aj zápory, ináč by nebol človekom 🙂, ale strojom.

kropitko

Led děkuji,po dnešní lekci od FilozovaEm jsem začala pochybovat,zda ještě vůbec člověkem jsem,,,díky
Nikdy jsem o sobě netvrdila,že jsem dokonalá,,ani jsem do dnešního dne netušila jak má vlastně dokonalý člověk vypadat,,,teď už to vím. A abych řekla pravdu,jsem ráda jaká jsem,,,,,

alexandra

Vy nechápete,že FilosovováEm,nemůže pochopit kuřáky,protože nikam kde se kouří nechodí,ona musí přece pořád být za zadkem tomu svému dítěti,aby ho ochránila před tím pedofilem.

FilosofovaEm

trochu krátkozraká připomínka vzhledem k tomuto 🙂 http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-odstranit-smrad-z-cigaret
Jinak jsem z těch šťastných, co mají hodného manžela a úplnou rodinu. A právě díky nim ze mě není zombie jako z vás 🙂.

kropitko

Manžel musí mít svatozář a děti budou pravděpodobně celé po Vás,naprosto dokonalé.
Rozhodně Vám to přeji a doufám,že Vám to vydrží. Protože jestli ne a rozpadne se Vám ten dokonalý svět,ve kterém Vám vadí akorát kuřáci,tak si to pak hodíte.