Avatar uživatele
BENYTA

Vážení,moc vám děkuji,píšu na popud od ILLIINES,„posadila“ mě na zadek,v tom nejlepším slova smyslu…

Moc jsem si přála být konečně „bronzová“,protože např.dnes mi „došly"palce už před polednem…cítím podporu jak v Annas,Kropítku i dalších,nezlobte se na mě za veeelkou upřímnost,těch pár slov ve správnou dobu od ILLIINES mě naprosto dostalo…jednou jsem zde nechtěně ublížila Rynkovi,zrovna mi bylo psychicky dnově -na dně- a mrzí mě to dodnes…asi není nejstrategičtější přiznávat,že jsem na tomto serveru "závislá“,kvůli lidem,kteří sem chodí…Tak ted mám 50 palců a víc už nepotřebuji,krom vaší přízně…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, anonym, anonym, rynek878 před 5059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Benyto,že Vy si nečtete diskuze,koukněte se do diskuze sem.....a ještě tedy jednou gratuluji,moc Vám to přeji…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-v-blazinci-pocitace

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rynek878

BENYTO,jestli Vám to pomůže,tak já už jsem na to malé nedoruzumění dávno zapomněl a jestli jste si všimla,tak i já Vám občas(když mi zbyde) dám palec,přeji hezký den, Rynek.

před 5059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Děkuji adminům,za uzamčení otázky,aspon vy máte soudnost,když ne já,a dovolila jsem si popustit uzdu emocím…
Už si na to dám pozor,dnes jsem vyměkla kvůli změně stavu,jak jste mi napsali,např.jsem nemohla doplnit svou otázku,že u mě došlo ke změně práv…no bohužel k horšímu…i tak jsem ráda,že tu můžu být,i když vše úplně nechápu…

před 5059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Tak teď zase nechápu já ,co máte namysli?? Jaká změna práv??

před 5059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Já to nechápu stále.Klikla jsem – doplnit otázku,napsala,kli­kla odeslat a v levém horním rohu bylo v tom zeleném napsáno – vaše otázka nemohla být doplněna. došlo u vás ke změně práv.
I když jsem to zkusila znovu,pořád to samé.Proto jsem napsala,že změna práv – k horšímu…

před 5059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Benyto, přišla jsem teprve teď a zjišťuji, že jste postoupila. Jsem ráda, protože s Vámi je dobrá spolupráce, často i legrace.

před 5059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

😁 😁 poslala jsem Vám e-mail Annas,zatím mám dobrou náladu,včera jsem už byla vytočená na 100%,,,,,člověk o Vás psal nehezké věci,dvakrát jsem to musela hlásit,pak to konečně smazali…

před 5059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kropítko, děkuji. Asi vím, o co jde. Já jsem uvedla u jedné odpovědi špatný zdroj. Jistě, Člověk je neomylný, všechno umí, všechno zná. Domnívá se, že má právo navážet se do ostatních. Možná je lepší pondělí než pátek?

před 5059 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek