Vážení,hypote­ticky,kdyby jste měli možnost upsat se čertu(ďáblu),jaké přáni chcete mít?

Nejlepší odpověď
tom004

Neupsal,a žádné.Protože,každé přání,by následně vyvolalo otázku,„a proč jsem si …“.Takhle je klid. 🙂

Další odpovědi
anonym

Upsat se čertu obnáší, upsat se peklu po smrti až na věky.
Jako by vám někdo nabídl měsíc bezbřehého blahobytu a neomezených možností za cenu (po skončení toho měsíce), doživotí v tom nejhorším kriminále.
Štěstí přece není mít všechno a nemít tudíž už po čem toužit, ale umět vychutnat a vážit si toho, co mám, co si dokáži vydobýt a co je dosažitelné.

arygnoc

žít (stačila by mi nynější vizáž, být mladší, nevadí).

chci vidět, jak zaniká Slunce.

johana 56

Zdraví,to jediné nelze koupit,ani uplatit.

dědapetr

Neupsal bych se protože vždy je něco za něco.

led

Žel, v civilizované splolečnosti již jsme se všichni upsali ďáblu jménem peníze. Za toto upsání nám ďábel poskytuje nějaký finančný příjem na prěžití. Když jej nemáme, život je těžší. Jak říkají naši přátelé Křováci, ne beznadějný, Anděl, zvaný příroda, nás ochrání…

venkovan

Trochu obráceně. Kdybych se upsal, ale měl šanci z úpisu se vyvléci pokud čertovi dám nesplnitelný úkol, tak bych si přál, aby politici na světě obyčejným lidem nelhali a pracovali pro ně. S důrazem na Českou kotlinu.

Deli

Někdy sním o tom, jaké by to bylo, upsat se třeba i čertu za to, že budu celý život štíhlá, krásná a zdravá. Ještě že to nejde 🙂