Avatar uživatele
anonym

Vážení,hypote­ticky,kdyby jste měli možnost upsat se čertu(ďáblu),jaké přáni chcete mít?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, tom004, dědapetr, Deli, anonym před 4679 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Neupsal,a žádné.Protože,každé přání,by následně vyvolalo otázku,„a proč jsem si …“.Takhle je klid. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Upsat se čertu obnáší, upsat se peklu po smrti až na věky.
Jako by vám někdo nabídl měsíc bezbřehého blahobytu a neomezených možností za cenu (po skončení toho měsíce), doživotí v tom nejhorším kriminále.
Štěstí přece není mít všechno a nemít tudíž už po čem toužit, ale umět vychutnat a vážit si toho, co mám, co si dokáži vydobýt a co je dosažitelné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

žít (stačila by mi nynější vizáž, být mladší, nevadí).

chci vidět, jak zaniká Slunce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Zdraví,to jediné nelze koupit,ani uplatit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Neupsal bych se protože vždy je něco za něco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Žel, v civilizované splolečnosti již jsme se všichni upsali ďáblu jménem peníze. Za toto upsání nám ďábel poskytuje nějaký finančný příjem na prěžití. Když jej nemáme, život je těžší. Jak říkají naši přátelé Křováci, ne beznadějný, Anděl, zvaný příroda, nás ochrání…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Trochu obráceně. Kdybych se upsal, ale měl šanci z úpisu se vyvléci pokud čertovi dám nesplnitelný úkol, tak bych si přál, aby politici na světě obyčejným lidem nelhali a pracovali pro ně. S důrazem na Českou kotlinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Někdy sním o tom, jaké by to bylo, upsat se třeba i čertu za to, že budu celý život štíhlá, krásná a zdravá. Ještě že to nejde 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek