Zlatý

Vážení,hypoteticky,kdyby jste měli možnost upsat se čertu(ďáblu),jaké přáni chcete mít?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Neupsal,a žádné.Protože,každé přání,by následně vyvolalo otázku,"a proč jsem si ....".Takhle je klid. :-))

Další odpovědi:

Upsat se čertu obnáší, upsat se peklu po smrti až na věky.
Jako by vám někdo nabídl měsíc bezbřehého blahobytu a neomezených možností za cenu (po skončení toho měsíce), doživotí v tom nejhorším kriminále.
Štěstí přece není mít všechno a nemít tudíž už po čem toužit, ale umět vychutnat a vážit si toho, co mám, co si dokáži vydobýt a co je dosažitelné.

Zlatý

žít (stačila by mi nynější vizáž, být mladší, nevadí).

chci vidět, jak zaniká Slunce.

Zlatý

Neupsal bych se protože vždy je něco za něco.

Zlatý

Žel, v civilizované splolečnosti již jsme se všichni upsali ďáblu jménem peníze. Za toto upsání nám ďábel poskytuje nějaký finančný příjem na prěžití. Když jej nemáme, život je těžší. Jak říkají naši přátelé Křováci, ne beznadějný, Anděl, zvaný příroda, nás ochrání...

Zlatý

Trochu obráceně. Kdybych se upsal, ale měl šanci z úpisu se vyvléci pokud čertovi dám nesplnitelný úkol, tak bych si přál, aby politici na světě obyčejným lidem nelhali a pracovali pro ně. S důrazem na Českou kotlinu.

Stříbrný

Zdraví,to jediné nelze koupit,ani uplatit.

Zlatý

Někdy sním o tom, jaké by to bylo, upsat se třeba i čertu za to, že budu celý život štíhlá, krásná a zdravá. Ještě že to nejde :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.