Avatar uživatele
mosoj

Vážené Odpovědi. Kašlu vám na vyhraný iPad 2 !

Kdyby se to dalo alespoň kliknutím odstranit!
Doplňuji:
Samozřejmě že vím, že se to musí platit z reklam. Nelíbí se mně ty poskakující , dělající si z člověka přímo prču ( jak jinak to nazvat když vás to vyzývá přímo „vyhrajte“ , jako by to záleželo jenom na mně ) a nenechají se odstranit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, BENYTA, Andělé, johana 56, hanny 2, Maggie.b, anonym, Damiana, Illines, Petra09, anonym před 4400 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Petra09

Ja iPad 2 vyhravam na jednom webu kazdy den! Uz mi to leze na mozek.Uz mam iPadu 2 tolik ze bych si mohla otevrit obchod!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak to zkus vyhodit z okna.
Nojo, ale to bys musel asi i s počítačem,co?

Taky mne všechny ty zaručené skvělé nabídky štvou, ať si to nechají sami pro sebe, když je to tak výhodné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ak na stránke nebudú reklamy, ktoré zaplatia prevádzku stránky, budeme si to musieť platiť sami.
Komu sa to nepáči, nech kašle na reklamy a nekliká na ne.
Kolega Mosoj, súcitím s vami a tiež kašlem na takzvané výhry. Nevšímam si ich a nerozčuľujem sa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Zkuste si pořídit prohlížeč Google Chrome http://www.slu­necnice.cz/sw/go­ogle-chrome/ a k němu pak nainstalovat doplněk Google AdBlock https://chrome­.google.com/web­store/detail/gig­hmmpiobklfepjoc­namgkkbiglidom – nemůžu si ho vynachválit. Svatej pokoj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Já zase nechci SIM kartu zdarma.Není nic zadarmo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kablik

já mám obavy to otevírat, může v tom být dokonce nějaký vir, jen se to těžko vyhazuje. trvalo mi to notnou chvíli než jsem se toho zbavil, hajzla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

tohle mi bylo jasné, hned po příchodu nového designu, souhlasím ale že tento typ reklam je snad úplně ten nejhorší, připadám si už ja někde v blázinci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek