mosoj

Vážené Odpovědi. Kašlu vám na vyhraný iPad 2 !

Kdyby se to dalo alespoň kliknutím odstranit!
Doplňuji:
Samozřejmě že vím, že se to musí platit z reklam. Nelíbí se mně ty poskakující , dělající si z člověka přímo prču ( jak jinak to nazvat když vás to vyzývá přímo „vyhrajte“ , jako by to záleželo jenom na mně ) a nenechají se odstranit.

Nejlepší odpověď
Petra09

Ja iPad 2 vyhravam na jednom webu kazdy den! Uz mi to leze na mozek.Uz mam iPadu 2 tolik ze bych si mohla otevrit obchod!

Další odpovědi
anonym

Tak to zkus vyhodit z okna.
Nojo, ale to bys musel asi i s počítačem,co?

Taky mne všechny ty zaručené skvělé nabídky štvou, ať si to nechají sami pro sebe, když je to tak výhodné.

led

Ak na stránke nebudú reklamy, ktoré zaplatia prevádzku stránky, budeme si to musieť platiť sami.
Komu sa to nepáči, nech kašle na reklamy a nekliká na ne.
Kolega Mosoj, súcitím s vami a tiež kašlem na takzvané výhry. Nevšímam si ich a nerozčuľujem sa.

Terryle

Zkuste si pořídit prohlížeč Google Chrome http://www.slu­necnice.cz/sw/go­ogle-chrome/ a k němu pak nainstalovat doplněk Google AdBlock https://chrome­.google.com/web­store/detail/gig­hmmpiobklfepjoc­namgkkbiglidom – nemůžu si ho vynachválit. Svatej pokoj.

ten který je

Já zase nechci SIM kartu zdarma.Není nic zadarmo!

kablik

já mám obavy to otevírat, může v tom být dokonce nějaký vir, jen se to těžko vyhazuje. trvalo mi to notnou chvíli než jsem se toho zbavil, hajzla…

MacChill

tohle mi bylo jasné, hned po příchodu nového designu, souhlasím ale že tento typ reklam je snad úplně ten nejhorší, připadám si už ja někde v blázinci