pik

vazbý mzy zvuk,,basi se zdají být v pořádku..a le vejšky a mluven.slovo neni rozumět..

je možný že odešel náký zesilovač v pc?

Doplňuji:
vychází to z pc..skoušel sem výměnu repro…mykrofon nepřipojen.a v nastavení zdáse být vše v poho.nemá nato vliv hlasitost. některé písničky hrají zdáse dobře a uněkrerých je spíše slišet takoví divný vazbjení..asi jako kdyžse načítá cd.

Nejlepší odpověď
tom004

Jestli odešel zesilovač to nevím,ale čeština Ti odešla totálně.

Další odpovědi
www

Pokud máš na mysli, že ti tzv. vazbí „zvuk“, jedná se o zpětnou vazbu mezi mikrofonem a reproduktorem. Je potřeba snížit hlasitost reproduktoru(ů) a ke zpětné vazbě nedojde.
Pokud ale míníš něco jiného, popiš to přesněji.
Doplňuji:
Promiň, nechápu co myslíš vazbením. Zpětná vazba se projevuje pískáním.
Zkus si nastavit v přehrávači křivku basů, výšek, středu ap.
Možná máš ale některé hudební soubory nekvílítní.

arygnoc

krásna ukázka prznenia jazyka v 1,5 riadku. O diakritike a vetnej stavbe ani nehovorím.
Len tak ďalej, začína sa mi to páčiť.

A propos – ty rozumieš hovorenému slovu? To sa mi ani veriť nechce.
Ale ty slovensky asi nerozumieš, že?

Ale k problému:
Nepoužívaj k prehrávaniu reproduktor PC ale stolové reproduktory, resp. sluchátka. Systémové reproduktory by som nepoužíval vôbec.
Skús zmeniť prehrávač, nepíšeš, aký používaš.
Skontroluj kvalitu skladieb (nahrávok) v externom prehrávači.

A nabudúce sem radšej vlož nahrávku tvojej otázky, možno sa zabavíme ešte viac.