Avatar uživatele
kyselina 5

Vaše zkušenosti s vibrátorem na baterie?

Zdravím!
Listuji různými sexshopy a koukám že 98% všech vibrátorů je na baterie. Přijde mi to strašně nepraktické. Při aktivnějším využívání musí majitelka furt běhat do elektry pro tužkovky. Ale i tak, mají sexshopy na výběr hlavně ty baterkové.

Máte nějaké zkušenosti s těmi baterkovými? Jak dlouho vydrží. Je mi jasný, že to je individuální, podle počtu baterek, podle výkonu…, ale i tak si říkám, že to může bejt maximálně hodina. Čili každý týden nové baterky. Když neberu v potaz, že si koupíte nabíječnu na baterky a dobíjecí tužkovky. Spousta ženskej ani neví, že něco takovýho existuje.

Co byste koupili? Na baterky nebo na nabíječku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Hlada, gagaga, Nazdar Bazar, Agneta před 3468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nejlepší je motor na benzín. Te neutaháš.
Dělám s tím i štěrk pod zámkovou dlažbu.
Špatné není vozit se na pračce. Můj kocour si to nikdy neodpustí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Baterkové jsou nejlepší. V USA mají na proud – s kabelem, to je jak z profisalónu:DDD
Ale možná by se mohl vyzkoušet ten vibrátor od Anny Marešové (cena za design), jak uvádí gecco, protože má moderní, bezkontaktové dobíjení:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

…„musí majitelka furt běhat do elektry pro tužkovky“…
Koupí si aku a nabíječku…
😉
http://annama­resova.com/de­sign.html – indukční nabíjení…
http://ona.id­nes.cz/foto.as­px?r=modni-trendy&c=A111116­_160338_vztahy-sex_jup&foto=JUP3f352c­_maresova_anna_5­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Banán88

„ehm..“ nejsem zena, ovsem s vibratory v loznicich zkusenosti mam a kdyz ho ma partnerka nema, velmi rad ji ho poridim :) je to velmi dobry pomocnik ;) .. no a je jedno jestli koupite bateriovy vymenny nebo akumulatorovy dobijeci.. bateriovy rozhodne neni na hodinu, pri masazich 2h denne vydrzi i 14 dni, dle typu a znacky. Je spise otazkou, zda chcete dobijet, nebo mit baterie v zasobe.. Ale jestli si ho vezmete do Tater na delsi dovolenou, tak ve srubu mate smolika a budete si muset vystacit bez vibraci ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

To je zajímavá otázka. Nedalo mi to a změřil jsem to.
Při 3V má motorek na plný výkon odběr 400 mA, při 2,4V 360 mA. Z akumulátorů o kapacitě 2Ah může tedy pracovat 5,5 hod na maximum. Snížení napětí nevadí, naopak, pro optimální účinek stačí napětí kolem 1V.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Na nabíječku je ještě horší v tom, že když se vybije, musí být na nabíječce, v opačném případě jen vyměníš baterky a běháš dále, navíc baterkový se také lépe používá ve vaně, apod.
Osobně mám rád elektrické přístroje s externí staničkou, která je ovšem malá a místo tužkovek tam dáš třeba 12V a je to celkově více variabilnější, ovšem to chce už mít poté doma kutila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Emik19

Já mám vibrátor na baterky a vůbec mi to nevadí, mám dobíjecí, takže nekupuju pořád nové, jen až jsou vybité, tak nabiju 🙂 Využívám baterky na víc věcí, takže je to určitě lepší. A ta výdrž, no záleží jak moc často používáš:-D 😁 já mám tady tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/vibe-therapy-zest-ruzova a ten je na dvě tužkovky a jako vydrží celkem dost 🙂

před 1069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jojo, jako vibrátor je prostě klasika :) Ten by podle mě měla mít doma každá žena 😛

před 1057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

A jaký máš? Já se koukala na e-kondomy a tam mají teda neskutečnou nabídku :-O

Avatar uživatele
Honzin8

Ta moje ho má. Když nejsem doma, dělá si radost sama. Když jsem, máme ho jako společnou předehru :)

Avatar uživatele
VanesskaMala

Máme to taky tak doma. Ale musím říct, že s manželem si koulikrít s ním užijeme oba :)

Avatar uživatele
Lurenka

Jojo, myslím si to samé… A pak taky ještě kuličky :) To je taky klasika :)

Avatar uživatele
GabulkaA

Teď jsem si koupila tento https://e-kondomy.cz/sa­tisfyer-pro-3-vibration a super. Jsem nadšená. Úplněj relax a slast…

před 1024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nemorosa1

Poradil by mi tu někdo, zda je lepší vibrační vajíčko nebo přímo vibrátor?

před 1954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Hele, je to otázka názoru a vkusu. Já mám raději klasické vibrátory. No, klasické. Dneska jsou už jiné možnosti. Já jsem si třeba oblíbila tento https://e-kondomy.cz/sa­tisfyer-pro-g-spot-rabbit, to je naprostá parádička.

před 1088 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zloba987

A kde koupit kvalitní vibrátor, co vydrží?

před 1984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
faap

Je spoooousta e-shopů, kde mají kvalitní zbožíčko :D já mám třeba ráda e-kondomy :)

před 1981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nemorosa1

Ahoj, pořadíš nějaký dobrý kousek z e-kondomů?

před 1951 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zloba987

e-kondomy.cz? To vůbec neznám, koukám na to, je to docela velký e-shop :O

před 1966 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
faap

Jojo a mají tam snad vše 🙂

před 1958 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zloba987

No, už jsem si vybrala, díky za tip!

před 1955 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
faap

Nemáš zač, hlavně aby jsi byla spokojená 🙂

před 1953 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zloba987

Zdravim, tak koupeno a je super, díky za tip na e-kondomy :)

před 1933 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kyselina 5

děkuji za diskusi. nečekala jsem, že se takhle příjemně rozvine. spousta odpovědí je užitečných, takže nebudu nominovat, abych tím nediskriminovala ostatní. děkuju za ochotu :)

před 3464 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek