Pokročilý

Vaše zkušenosti s vibrátorem na baterie?

Zdravím!
Listuji různými sexshopy a koukám že 98% všech vibrátorů je na baterie. Přijde mi to strašně nepraktické. Při aktivnějším využívání musí majitelka furt běhat do elektry pro tužkovky. Ale i tak, mají sexshopy na výběr hlavně ty baterkové.

Máte nějaké zkušenosti s těmi baterkovými? Jak dlouho vydrží. Je mi jasný, že to je individuální, podle počtu baterek, podle výkonu..., ale i tak si říkám, že to může bejt maximálně hodina. Čili každý týden nové baterky. Když neberu v potaz, že si koupíte nabíječnu na baterky a dobíjecí tužkovky. Spousta ženskej ani neví, že něco takovýho existuje.

Co byste koupili? Na baterky nebo na nabíječku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlepší je motor na benzín. Te neutaháš.
Dělám s tím i štěrk pod zámkovou dlažbu.
Špatné není vozit se na pračce. Můj kocour si to nikdy neodpustí.

Další odpovědi:

Stříbrný

Baterkové jsou nejlepší. V USA mají na proud - s kabelem, to je jak z profisalónu:DDD
Ale možná by se mohl vyzkoušet ten vibrátor od Anny Marešové (cena za design), jak uvádí gecco, protože má moderní, bezkontaktové dobíjení:)

Zlatý

..."musí majitelka furt běhat do elektry pro tužkovky"...
Koupí si aku a nabíječku...
;-)
http://annamaresova.com/… - indukční nabíjení...
http://ona.idnes.cz/…

Pokročilý

"ehm.." nejsem zena, ovsem s vibratory v loznicich zkusenosti mam a kdyz ho ma partnerka nema, velmi rad ji ho poridim :) je to velmi dobry pomocnik ;) .. no a je jedno jestli koupite bateriovy vymenny nebo akumulatorovy dobijeci.. bateriovy rozhodne neni na hodinu, pri masazich 2h denne vydrzi i 14 dni, dle typu a znacky. Je spise otazkou, zda chcete dobijet, nebo mit baterie v zasobe.. Ale jestli si ho vezmete do Tater na delsi dovolenou, tak ve srubu mate smolika a budete si muset vystacit bez vibraci ;)

Zlatý

To je zajímavá otázka. Nedalo mi to a změřil jsem to.
Při 3V má motorek na plný výkon odběr 400 mA, při 2,4V 360 mA. Z akumulátorů o kapacitě 2Ah může tedy pracovat 5,5 hod na maximum. Snížení napětí nevadí, naopak, pro optimální účinek stačí napětí kolem 1V.

Stříbrný

Na nabíječku je ještě horší v tom, že když se vybije, musí být na nabíječce, v opačném případě jen vyměníš baterky a běháš dále, navíc baterkový se také lépe používá ve vaně, apod.
Osobně mám rád elektrické přístroje s externí staničkou, která je ovšem malá a místo tužkovek tam dáš třeba 12V a je to celkově více variabilnější, ovšem to chce už mít poté doma kutila.

Diskuze k otázce

Pokročilý

kyselina 5

děkuji za diskusi. nečekala jsem, že se takhle příjemně rozvine. spousta odpovědí je užitečných, takže nebudu nominovat, abych tím nediskriminovala ostatní. děkuju za ochotu :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 867
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.