kyselina 5

Vaše zkušenosti s vibrátorem na baterie?

Zdravím!
Listuji různými sexshopy a koukám že 98% všech vibrátorů je na baterie. Přijde mi to strašně nepraktické. Při aktivnějším využívání musí majitelka furt běhat do elektry pro tužkovky. Ale i tak, mají sexshopy na výběr hlavně ty baterkové.

Máte nějaké zkušenosti s těmi baterkovými? Jak dlouho vydrží. Je mi jasný, že to je individuální, podle počtu baterek, podle výkonu…, ale i tak si říkám, že to může bejt maximálně hodina. Čili každý týden nové baterky. Když neberu v potaz, že si koupíte nabíječnu na baterky a dobíjecí tužkovky. Spousta ženskej ani neví, že něco takovýho existuje.

Co byste koupili? Na baterky nebo na nabíječku.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejlepší je motor na benzín. Te neutaháš.
Dělám s tím i štěrk pod zámkovou dlažbu.
Špatné není vozit se na pračce. Můj kocour si to nikdy neodpustí.

Další odpovědi
Agneta

Baterkové jsou nejlepší. V USA mají na proud – s kabelem, to je jak z profisalónu:DDD
Ale možná by se mohl vyzkoušet ten vibrátor od Anny Marešové (cena za design), jak uvádí gecco, protože má moderní, bezkontaktové dobíjení:)

gecco

…„musí majitelka furt běhat do elektry pro tužkovky“…
Koupí si aku a nabíječku…
😉
http://annama­resova.com/de­sign.html – indukční nabíjení…
http://ona.id­nes.cz/foto.as­px?r=modni-trendy&c=A111116­_160338_vztahy-sex_jup&foto=JUP3f352c­_maresova_anna_5­.jpg

Banán88

„ehm..“ nejsem zena, ovsem s vibratory v loznicich zkusenosti mam a kdyz ho ma partnerka nema, velmi rad ji ho poridim :) je to velmi dobry pomocnik ;) .. no a je jedno jestli koupite bateriovy vymenny nebo akumulatorovy dobijeci.. bateriovy rozhodne neni na hodinu, pri masazich 2h denne vydrzi i 14 dni, dle typu a znacky. Je spise otazkou, zda chcete dobijet, nebo mit baterie v zasobe.. Ale jestli si ho vezmete do Tater na delsi dovolenou, tak ve srubu mate smolika a budete si muset vystacit bez vibraci ;)

Hlada

To je zajímavá otázka. Nedalo mi to a změřil jsem to.
Při 3V má motorek na plný výkon odběr 400 mA, při 2,4V 360 mA. Z akumulátorů o kapacitě 2Ah může tedy pracovat 5,5 hod na maximum. Snížení napětí nevadí, naopak, pro optimální účinek stačí napětí kolem 1V.

huxa

Na nabíječku je ještě horší v tom, že když se vybije, musí být na nabíječce, v opačném případě jen vyměníš baterky a běháš dále, navíc baterkový se také lépe používá ve vaně, apod.
Osobně mám rád elektrické přístroje s externí staničkou, která je ovšem malá a místo tužkovek tam dáš třeba 12V a je to celkově více variabilnější, ovšem to chce už mít poté doma kutila.

Emik19

Já mám vibrátor na baterky a vůbec mi to nevadí, mám dobíjecí, takže nekupuju pořád nové, jen až jsou vybité, tak nabiju 🙂 Využívám baterky na víc věcí, takže je to určitě lepší. A ta výdrž, no záleží jak moc často používáš:-D 😁 já mám tady tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/vibe-therapy-zest-ruzova a ten je na dvě tužkovky a jako vydrží celkem dost 🙂

SuzanKa

Jojo, jako vibrátor je prostě klasika :) Ten by podle mě měla mít doma každá žena 😛

Cizecek.M

A jaký máš? Já se koukala na e-kondomy a tam mají teda neskutečnou nabídku :-O

Honzin8

Ta moje ho má. Když nejsem doma, dělá si radost sama. Když jsem, máme ho jako společnou předehru :)

VanesskaMala

Máme to taky tak doma. Ale musím říct, že s manželem si koulikrít s ním užijeme oba :)

Lurenka

Jojo, myslím si to samé… A pak taky ještě kuličky :) To je taky klasika :)

GabulkaA

Teď jsem si koupila tento https://e-kondomy.cz/sa­tisfyer-pro-3-vibration a super. Jsem nadšená. Úplněj relax a slast…

nemorosa1

Poradil by mi tu někdo, zda je lepší vibrační vajíčko nebo přímo vibrátor?

GabulkaA

Hele, je to otázka názoru a vkusu. Já mám raději klasické vibrátory. No, klasické. Dneska jsou už jiné možnosti. Já jsem si třeba oblíbila tento https://e-kondomy.cz/sa­tisfyer-pro-g-spot-rabbit, to je naprostá parádička.

zloba987

A kde koupit kvalitní vibrátor, co vydrží?

faap

Je spoooousta e-shopů, kde mají kvalitní zbožíčko :D já mám třeba ráda e-kondomy :)

nemorosa1

Ahoj, pořadíš nějaký dobrý kousek z e-kondomů?

zloba987

e-kondomy.cz? To vůbec neznám, koukám na to, je to docela velký e-shop :O

faap

Jojo a mají tam snad vše 🙂

zloba987

No, už jsem si vybrala, díky za tip!

faap

Nemáš zač, hlavně aby jsi byla spokojená 🙂

zloba987

Zdravim, tak koupeno a je super, díky za tip na e-kondomy :)

kyselina 5

děkuji za diskusi. nečekala jsem, že se takhle příjemně rozvine. spousta odpovědí je užitečných, takže nebudu nominovat, abych tím nediskriminovala ostatní. děkuju za ochotu :)