MyNigga

Vaše zkušenosti s cenným balíkem?

Jaké máte zkušenosti s cenným balíkem od České pošty?

Balík byl podán v Břeclavi a měl být přepraven do Brna. Předpokládám, že balík podaný v úterý by měl dojít nejpozději ve čtvrtek. To jsou moje dosavadní zkušenosti. Jakou máte zkušenost s tímto typem balíku?

Odpovědi
Drap

Podobných balíků jsem posílal desítky. Nikdy nebyl žádný problém. Většinou na místo určení dorazil druhý den.

deranged

Cenný balík nemá garanci doručení „nasledující pracovní den“. Klidně to může dojít za týden, není tam časový limit. Dodání ovlivňuje nával na poště.
(Mně přišel za 7 dnů – před Vánocemi.)
http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/baliky/cr/cen­ny-balik-id245/