Vaše tipy?

Za chvíli začneme hrát se Švédama.Jak to dopadne?

Nejlepší odpověď
kropitko

3:1 pro nás

Další odpovědi
panenka

Já bych si tipla že vyhrajeme nad švédama 3:2

quentos

rozebereme je na prvočinitele ;{)>

rynek878

Jsem velký fanda,ale bojím se tipovat,pevně však věřím že vyhrajeme,vždyť jsem přeci Čech.

annas

Právě je konec 3. třetiny. Martina se strefila a odhadla skóre. Další čekání na konečný konečný výsledek.

martina1

v NORMÁLNÍ HRACÍ DOBĚ 2:2 PAK JE UDOLÁME V PRODLOUŽENÍ.kÉŽBY
Doplňuji:
Měla jsem si vsadit,ale hlavně,že to takhle dopadlo.Bylo to skvělý,úžasný.Přeju jim to.Nikdo těm mladým klukům nevěřil,ale oni to zvládli na jedničku.Pěkná by byla zlatá,ale i stříbrná je super výsledek.

oskar

Vyhrajeme 4:3

rynek878

Martino1, moooc vám gratuluji k Vašemu tipu,byl to nervy drásající zápas.

martina1

Děkuji,děkuji a ještě jednou děkuji:-)

rynek878

vždyť ten Quentos sportu vůbec nerozumí,aspoň jak se sám přiznal,taky je to vidět dle tipu.

kropitko

on to vzal čistě matematicky 🙂