Avatar uživatele
anonym

Vase radosti ze života

Tak nějak my všichni žijeme ty svoje obycejne zivoty. Když ale máte volno, čím si udělate radost ze života? Ja¨á si treba pustím mantry , zapálím si vonné tyčinky, medituji , nekdy u toho pláču, představuji si, že jsem v Indii mezi sádhuy. Nebo sedím u pocitače a programuji v Borland delphi,nebo se vrtám přes Olly debugger v programech, strsne me bavi odstranovat ochrany.Nebo jdu za svým stromem a naslouchám mu. Nebo jdu s pejskem na dlouhou procházku. Ale pořád cítím, že tu je krasný svět, ktery je prede mnou ukryt. A co vy? Čím si delate radost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Nuk nuk, suaeda, fcoop, zzzzz, Sarrow, zjentek, Strange před 3731 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Já jsem na tom podobně jak Očko.
V poslední době jsem si ale udělala velkou radost, překonala jsem sama sebe. Po dvaceti letech jsem přestala kouřit, už měsíc nekouřím, nemám ani žádné náhražky jako náplasti či el. cigarety, každý další den bez té smradlavé cigarety je pro mě víc a víc radostný. zkoušela jsem už mnohokrát přestat, ale vždy jsem to hned druhý den vzdala. Teď to zvládám a to mě činí vážně šťastnou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Mám tři zdravé děti, manžela, na kterého se můžu v lecčems spolehnout, sama jsem zdravá a nic zásadního mě netrápí. Mám kde bydlet a co jíst.
A pak, stačí se projít venku, rozhlédnout se kolem sebe a člověk hned vidí spoustu malých, v nešní době téměř přehlížených věcí, ze kterých se může radovat.
A nakonec – když se člověku něco podaří. Já vím, jsou to malichernosti, ale třeba jsem letos i přesto, že jsem byla po porodu, zvládla upéct cukroví, připravit nám i dětem Vánoce. Dnes peču chleba. A každý takový malý úspěch má obrovskou cenu právě proto, že z něj mám radost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Životní radosti mám v podstatě dvojího druhu:
ty velké – děti, vnučky, sourozence, matku a celou rodinu
ty malé – každé ráno, každý krásný den, když mne nic nebolí, když se mi podaří vyřešit nějakou nepříjmnost, když udělám práci, kterou jsem si předsevzala, potkala někoho s kým jsem si hezky popovídala, nebo jsem někomu spravila náladu, či někomu pomohla.
Když začneš pořádně vnímat život, tak je stále se z čeho radovat a čeho si všímat.
Mám život moc ráda, proto je mou životní radostí sám život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Když už se stane, že mám volno, tak jdu do lesa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

Ve volném čase se věnuji kytaře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

kdo říká, že jsi na světě, aby jsi měl radost?
Doplňuji:
abys sakra, ne aby jsi :o

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Moje radost je můj kocour, je toho víc, ale tohle mě napadlo jako první.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Stačí mi maličkost, píchnout druhému.

před 3730 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek