AI06

Vaše programy na internetovou komunikaci volání.

Asi hodně z Vás na tzv volaní bude používat Skype. Jenže přece ICQ má také tuto možnost. Proč lidi používají více Skype na volaní a chat na icq, když oba tyto programy nabízejí totéž. Znáte ještě nějaké jiné programy než Skype na volaní?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Windows Live Messenger

http://explore­.live.com/win­dows-live-messenger

Další odpovědi
suaeda

Používám SKYPE i když po té co tento báječný program provozuje microšrot už to není tak dobré.
Dále místo ICQ používám QIP. Umí to samé ale není to takový žrout systému. Také jsem zkoušel Mirandu, která je rovněž dobrá. ICQ na svůj PC nechci.

SINGO

Co jsem slyšel volat se dá i přes facebook a G+.

EDIT:
Aha na to FB je to taky nějak přes skype (viz. http://aktual­ne.centrum.cz/e­konomika/busi­ness-ve-svete/clanek.phtml?id=70­6497 – )

Zkusil jsem ještě rychle hledat ale nic jsem nenašel (zdarma) a nic jiného neznám.

casey

V minulosti icq volani neumoznoval, zalozil jsem tedy skype a jiz pouzivam skype na oboji, icq uz ani nezapinam. Vetsina lidi mela oboji, tak s tim problem nebyl.
Jiny sw na volani take neznam, nikdy jsem nemel potrebu po nem patrat a jestli microsoft predvede nejake omezeni, jiste se nejaka alternativa najde.

rynek878

souhlasím se „suaedou“ používám to samé co on,dále telefonuji pře Gmail(na pevnou za 0.50Kč/min.,na všechny operátory mobilů 2.60Kč/min).

hornik.

mají přehledné stránky:
http://www.slu­necnice.cz/in­ternet-a-komunikace/ko­munikacni-programy/
jináč to neřeším. Jde asi o přetěžování prostředků počítače nahráváním a přehráváním reklam ve flash u Ájsíkjů.

AI06

Tak to jsem ani nevěděla. Facebook popravdě moc nevyužívám.Sice tam občas hodím link na můj blog, a podívám se na nějaké věci od známích ale to je tak všechno. Nemám zrovna k Fb důvěru.