roxy52

Vaše přítomnost

Dnes jdu opět na noční.Podle fotky je to vidět.Budete tady někdo,nebo zase budu jenom pročítat starší otázky a odpovědi ??

Nejlepší odpověď
panenka

Já tu na odpovědích budu s tebou ROXY určitě.

Další odpovědi
Jahoda

U nás je nádherně. Svítí sluníčko a je hezky teploučko. Za chvíli běžím za kamarádkou a jdeme spolu na zmrzku a do obchůdků. Ale určitě tu večer budu. Každý večer jsem tu a tento nebude vyjímkou 🙂 Takže se nebojte, budu další člen ve večerní skupině na Odpovědích 😁

ReHu

Prvděpodobně jsi teď na té příjemné noční. Já teď dorazila. Byla jsem pro maminu, má po operaci kolene, a co myslíte.
celý den jezdím, startuju pořád dokola, pak jednou skáknu do lékárny a už nenastaruju.
V Jaroměři, v pátek v 15 hodin při pěkném počasí. Tak řeším a řeším a pak jeden hodný pán věděl, kde koupí new autobaterii a i mi ji vyměnil. Mí oblíbení autoservisáci mi ji akčně přišroubovali i na spodním okraji a tam bych se asi běžným šroubovákem nedostala.
No…hodní lidi ještě nevymřeli 🙂.
Zítra jedu na super akci do matičky Prahy.
mějte se krááásně 🙂.

dagry

Tak takovou noční ti můžu jenom závidět.

Michal

A jinou činnost nemůžete provozovat?Myšleno být na jiném servru…