B-25 Mitchel

Vaše připojení není zabezpečené?

Když otevřu nějaký web na mozille firefox, napíše mi to tohle:

Majitel serveru www.facebook.com nakonfiguroval své webové stránky nesprávně. Abychom chránili vaše informace před odcizením, Firefox se k této webové stránce nepřipojil.

Tento server používá HTTP Strict Transport Security (HSTS), čímž určuje, že se má Firefox připojovat pouze zabezpečeně. Z tohoto důvodu není možné přidat pro tento certifikát výjimku.

Koukal jsem na nějaké tipy na webu firefoxu, ale nepomohlo to. Nevíte někdo co s tim ?

Odpovědi
ivzez

Jak se připojujete k internetu?

Mně Firefox k Facebooku žádný problém nehlásí.

bububabu

Není to sranda, mě se takhle na Chromu od odesílatele z nezabezpečeným připojením vytratily důležité mailové komunikace a byly nahrazeny jedním a tím samým mailem!!!