Vaše práce pro ostatní občany je:

Nejlepší odpověď
anonym

pro šťouraly: jiná odpověď!

Výsledky mojí „práce“ přinášejí lidem potěšení a radost.Zrovna tak s potěšením a radostí jí produkuji,protože nemusím, jen když se mi chce …:D

Další odpovědi
Drap

pro šťouraly: jiná odpověď!

Doplňuji:
Každá legální práce je ve svém důsledku užitečná pro občany. Už třeba jenom odvodem daní.

tom004

pro šťouraly: jiná odpověď!

Proč šťouraly.Pro mne jako důchodce je příjemná,pořád být doma bych asi „nepřežil“,a pro ostatní občany pořád ještě potřebná.Ne všem se chce dělat i když tvrdí opak.Raději fňukají,stěžují si,demonstrují,ap­.,než by se starali o byli něco platní a pracovali..
Doplňuji:
a byli.....

honza19hk

užitečná

Doplňuji:
jelikož jsem hasič,tak si myslím,že moje práce je užitečná a ne jen pro lidi.

quentos

Potřebná

vzdělávat občané v dnešní době nezbytně potřebují, a obzvlášť co se cizích jazyků týče.

hanulka11

důležitá

aramah

zbytečná

Proč mi to nutí něco psát sem.
Aby to šlo odeslat?Nestáčí jen tečknout?

dědapetr

užitečná

Jako důchodce chodím dělat drobnou údržbu do mateřské školky kde je moje vnučka.

led

pro šťouraly: jiná odpověď!

Z každého rožka troška: potřebná, užitečná, nutná, důležitá, zbytečná, pro šťouraly taky.
Jedni tvrdia, že táto práca je dôležitá, veď sprevádza človeka už od čias, keď si uvedomil svoje človečenstvo (nie je to ale najstaršia práca človeka).
Druhí ale hovoria, že je to len parazitný prívesok ktorý sprevádza človeka už od čias, keď si uvedomil svoje človečenstvo (nie je to ale najstaršia práca človeka).
Tretí zasa, ak by táto práca nebola, neboli by ľuďmi.
V každej dobe a spoločnosti sa hodnotila ináč.
Takže si myslím, že tých predpísaných odpovedí ste dali asi neúmerne, pretože každá práca – profesia spĺňa všetky dané odpovede.

terry

Potřebná

cukrar

užitečná

lenka.seda

zbytečná