Pokročilý

Vaše povolání snů?

Jaké je vaše povolání snů? a Proč ho nemůžete dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ach jó ,já jsem jako malý neměl v životě žádné přání čím se stát,otec rozhodl,že se půjdu učit nástrojařem a tak se taky stalo,neexistoval žádný odpor.(jako dnes)
Kdybych byl dnes mladý,tak bych určitě dělal něco do počítačů.

Další odpovědi:

Bronzový

Moje povolání je zdravotní sestra - záchranářka a povolání vysněné je v létě les -sázet stromy, v zimě ve skleníku sázet semínka různých rostlinek a vypěstovat z nich květiny,které budou dělat radost v truhlících či na záhonech.Bohužel máme hypotéku a na radosti moc peněz nezbývá.

Bronzový

těžké... nemám rád stereotip, jsem v pozici, že mi moc jako nástroj nechybí, přibližně 15 let si v podstatě dělám co uznám za vhodné, ještě mně napadlo že bych nedělal vůbec nic, ale to bych nevydržel! moje svoboda mi je nadevše, netoužím po změně, dělám to co chci, peníze! to je moje volba!

Zlatý

letuška.......neumím jazyky :o(

Bronzový

V kojeneckém ústavu nebo děcká sestřička na porodním sále.

houslistka - nemám sluch

Kosmonaut,ale bohužel nemám raketu.

Pokročilý

Moje vysněné povolání je archeolog. Udělala jsem přijímačky na FF UK v Praze na obor archeologie, ta doufám, že mě vezmou, jinak se asi půjdu odstřelit....

Stříbrný

Koukám, že jsem asi jediný, kdo se živí tím, co si vysnil. Začínal jsem "černým řemeslem" (mechanik lokomotiv), potom na stavbě "od piky" (dělník > předák > mistr). Postupně jsem si takto doplňoval znalosti a od konce 80tých let už jsem začal pošilhávat po výpočetní technice (Atari, Comodore). r. 1994 jsem si konečně pořídil za strašnou cenu (94 000,- Kčs) můj první opravdový PC "Intel Pentium", na kterém jsem se začal důkladně sebevzdělávat i v tomto oboru.
Jelikož celý život úspěšně vařím, tak jsem si ještě letos začátkem roku udělal rekvalifikaci na kuchaře - to se také neztratí.
Takže využívám všechny své znalosti co mne baví a nemůžu si vlasně na nic stěžovat.
...jen to zdraví by mohlo být trošku lepší.

Bronzový

Navrhovat saty a kostymy a jezdit s krasnyma holkama po Svete na modni prehlidky.
Nemam ani sici stroj,ani dostatecne vzdelani v tomto oboru.

Zlatý

Eloška píše - proč ho nemůžete dělat.
To se automaticky předpokládá, že nemůžu dělat to, co bych chtěla a musím dělat to to musím, ale nechci???
Já tedy dělám to co chci už více než 15 let. A také si myslím, že mnoho, velmi mnoho lidí sice něco chce, ale ne zase tak moc, aby pro to udělali něco nad rámec.
To je takové to - chci se mít líp, chci se mít dobře, chci mít míc peněz, chci být bohatý/á.
Ale když se přijde konkrétně k tomu, co vše pro to udělat, aby to tak bylo, abych třeba nebyla závislá na libovůli zaměstnavatele, to už se nechce.
Myslím, že pokud někdo OPRAVDU něco chce, tak to také dokáže. Je ale velký rozdíl mezí tím chtít a chtít.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.