justjoke

Vaše oblíbené číslo?

Nejlepší odpověď
anonym

„5“- opakuje se mi v datu narození několikrát a nejenom v mém,ale i jiných obl.členů rodiny,tak na to nějak držím.Ale sázet se mi na ta čísla ještě nevyplatilo…:D

Další odpovědi
Drap

čtyři – oblíbené číslo většiny prérijních indiánských kmenů.
4 světové strany
4 roční období
4 končetiny
4 fáze života…a tak dále, vše se točí kolem čtyřky.

briketka10

nemůžu říct oblíbené a nevím jestli i moje šťastné číslo je 13 když jsem například dělala závěrečné zkoušky na učňáku a maturitu tak to bylo datum kdy ukazovalo 13, ale i den, kdy mi zemřel kocourek..

Izabelle01

Moje oblíbené je 4. Jinak většina lidí má ráda např. 13 nebo 11))

anonym

Doplnění Drapa
http://infini­ty.elfkam.net/in­dex.php?dir=o­brazky&file=te­kutefaze&cr=20

pizlicka