Bronzový

Vaše oblíbená značka ?

Jakou máte svojí nejoblíbenější značku, ať už sportovní nebo prostě modní...
Napište třeba, proč jste si vybrali zrovna tuhle značku a v čem se Vám tak líbí...
Děkuju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

oblíbenou značku už od mládí mám Toshibu, koupila jsem kazeťák v Tuzexu, kovová mechanika, hraje dodnes, tak tu, dnes mám noťas Toshibu a je bezva..jinak mám dom.kino s recordérem LG, TV a mini-hi-fi věž Thomson, video Thomson, další DVD taky Thomson..je to docela dobrá značka bezporuchová..
v módě mi značky nic neříkají kupuju na Aukru nebo i v sekáči je mi to úplně jedno, u ťamanů nee..nechci být v jednom městě stejná jako ostatní holky..

Další odpovědi:

Stříbrný

Nemám žádnou oblíbenou značku,buď se mi něco líbí,nebo nelíbí.Nechápu lidi,kteří se honí jen za značkami,stejně se všechno vyrábí v Číně.Teď mě napadlo-mám oblíbenou značku,Gambrinus a Staropramen:-)

Zlatý

na módu prdím a na sport taky, tudíž mi z toho, co se značek týče, vychází podobně jako u Rockera pivo :{)> a nedám dopustit na trutnovského Krakonoše :{))>

Mam rád všechny firmy, co mají svoje výrobky prostě poctivý.. Je jich víc, z elektroniky Creative, Toshiba, Panasonic, Yamaha, z aut Nissan... Ale i daleko menší firmy, co třeba dokážou vyrobit kvalitní potraviny.. dobrý chléb, sýry, čaj atd

Zlatý

Mám ráda Louise Vuittona - kvalitnější a hezčí kabelky neznám, jsou nadčasové a jsem s nimi spokojena a z oblečení se mi líbí Chanel, to samé jako u LV. Když investovat, tak pořádně a ne do deseti nesmyslů, raději si koupím něco pořádného a pak - Chanel je nesmrtelný!

Zlatý

Tesco Value

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.