Neonka

Vaše oblíbená humoristická kniha na dobrou náladu, poraďte 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Cokoliv od Miloslav Švandrlíka a Jiřího Wintera Neprakty, třeba Kdo se bojí, nesmí na hřbitov,,To v pohádkách nebylo! a další,,,,

Další odpovědi
Mili @

Mi se líbila třeba knížka od Jana Otčenáška Když v ráji pršelo.

Zapadlé údolí někde na Šumavě,kde bylo naměřeno největší množství srážek za rok,starý mlýn a dva intelektuálové z Prahy.Co z toho může vzejít?O tom je právě tato kniha.
Ludmila a Petr,ona učitelka,on filozof s doktorátem,při­jíždějí do údolí pod městečkem Jelení ve svém starém,skoro nepojízdném,Samsonu a těší se na svůj nový život.Idilka se však nekoná.Dům je provlhlý,špina­vý,plný harampádí a bez přívodu elektrické energie a vody.

atd. atd.
Bavilo mě to od začátku do konce!!!