Druell

Vaše nejoblíbenější jídlo z těstovin?

  • take milujete těstoviny? Které jídlo z nich byste doporučili? U mě vedou jednoznačně spaghetti a lasagne! 8)

Nejlepší odpověď
WeeBear

Ano, miluji je, ale spíše jako přílohu. Ale když to někdo opravdu umí, tak zbožňuju zapékané těstoviny,.. S masem s uzených žebírek, nivou a podlité vajíčkem a trochou vývaru. To je libovka. 🙂

Další odpovědi
MacChill

Mám to stejně, bolońské špagety a lasagne

terry

Špagáty a zapečené těstoviny.

slad08

Taktéž mám rád lasagne, hlavně když se dobře povedou. Protože někdy se může stát, že těstoviny jsou tvrdé nebo naopak měkké jako bláto.

fablen

nudle s mákem

rosinka

Sušená rajčata, černé olivy, smetana, parmezan, no a ty testoviny treba penne nebo fussili..a kdyby do toho nekdo rad maso,tak se nejlepe hodi veprove..