Spiritus

Vaše nejoblíbenější

kosmetická značka?

Nejlepší odpověď
BEAES

Používám různé značky, jinou vlasovou, jinou u péče o pleť, tělo. Jinou u vůně.
Asi nejlepší se mi zdá Dior, YSL.
Z levnějších Nivea – pouze některé výrobky.
U dekorativky je to L´oreal.

Další odpovědi
Lucimia

Zatím oriflame.

oskar

Adidas.

afro.minerva

Pokud jde o šminky ta Manhaton. Jinak používám šampon na blond vlasy Nivea, mýdlo Dove, sprchové gely od různých firem a barvu na vlasy od Laboratoar Garnier. Jinak ostatní kosmetiku používám od různých značek.

dagry

Já jich mám teda oblíbených povícero, ale nejvíce preferuji Oriflame, Avon, Ryor.

ReHu

Artistry, u mužů Tolsom

panenka

Objednávám si kosmetiku od Fleur de Santé se kterou jsem opravdu spokojená.

kikinka2210

AVON,V případě oriflame pokkud to píši dobře :)

iwetax

Ta nejlevnější

tesss88

maybelline..lev­ná,kvalitní