Vase nejlepsi a nejhorsi vlastnost ? -iv-

Nejlepší odpověď
www

Toto bys musela posoudit ty, kdybychom se znali, nebo ti co mne znají! Já si mohu myslet leccos, ale objektivní to být snad ani nemůže..:-D

Další odpovědi
arygnoc

nejlepší: jsem.
nejhorší: a dlouho ještě budu.

anonym

Nech odemčeno aspoň přes víkend.
Všichni požádáme o vyjádření naše partnery, rodinu nebo přátele. Sami bychom nemohli být objektivní.
(Leda prozradit privátní výsledky našich psychotestů, a to si nikdo nelajzne).
Jeden test byl v otázce před pár dny, zkus se tam podívat, někteří z nás jsme se tam psychicky obnažili.

Bublinnka

Má nejlepší a pro někoho i nejhorší vlastnost je upřímnost.

Děda Louda

Brrr! Takhle se mě vyptával kádrovák, když jsem se ucházel o zcela bezvýznamné místo u jedné nejmenované světoznámé zahraniční firmy.

anonym

Dedo Loudo a na odpovedich jsem takovy " mini " kadrovak ja. ! 🙂 -iv-