Avatar uživatele
Wareg

Vaše metoda sebevraždy

Každý má občas myšlenky na sebevraždu, ať už z jakéhokoliv důvodu…

Jaká metoda by byla právě ta vaše?

(…to jsou otázky, já vím, ale je po 22. hodině a můj mozek je již silně znaven… 🙂 )
Doplňuji:
Vážení, děkuji za radu, že si mám zajít k psychiatrovi, zejména uživatelům Mosojovi a Dagry.

V mém případě ale tuto pomoc nevyužiji, neboť se zrovna k podobnému skutku nehodlám přiklonit, jen mě tato věc napadla, jaké má kdo myšlenky a způsoby.

Pro Mosoj: „I to zařazení do kategorie volný čas a hobby se Vám povedlo !!!“ odlehčená forma otázky, proto odlehčená kategorie. Máte snad lepší nápad?

A nakonec pro „nejvtipnějšího“ uživatele Bubca – Vaše urážka nezapůsobila, jen dokázala, že Vaše IQ odpovídá číslu Vaší konfekce…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Wareg

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? polak, Jahoda, anonym před 5129 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Je mi 64 let mám rakovinu a bůh ví co ještě.
Myšlenka na sebevraždu mně nikdy nenapadla.
Spíš jak udělat ještě řadu věcí než nebudu moci. Něco takového může přijít jedině tehdy když budu stát před neřešitelnou situací, jejíž rozuzlení by skončilo stejným způsobem. Nic takového jsem za celý život nezažil.

Jinak otázka je to docela nevhodná, doporučoval bych zajít si za psychiatrem a nestydět se za to.
Když je mozek znaven je dobré ho nechat odpočinout !

Očekávám nejméně 7 palců dolů od objektivních návštěvníků tohoto serveru, ale jak jsem již
napsal na palce nehraji.
Doplňuji:
I to zařazení do kategorie volný čas a hobby se Vám povedlo !!!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Já jsem se nikdy ve svých myšlenkách,tak daleko nedostala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Asi by byla vhodnější tebevražda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jako houbař bych zvolil nejspíš řízky z muchomůrky hlízovité. Je prý chutná a vydatná, takže člověk by se před smrtí parádně chutně najedl, spláchl by to dobrým českým pivem, pak by se dostavily hustý halucinace… ;) ne, dělám si srandu, smrt se dostavuje až za 3–6 dní po požití, během nichž bych si ještě asi užil průjem a zvracení. Nejlepší tedy nejspíš bude plyn – pustit ho je nejméně bolestné, je to, jako když člověk usne. Provaz bychom my nešikové asi nezvládli ;) nebo že před tím plynem přece jen ty řízky z muchomůrky, abych to měl jistý? ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Jak píše Mosoj… návštěva psychiatra by v tvém případě byla na místě. I když jsem byla v životě kolikrát hodně ve srabu a nešťastná, tak teda myšlenka na sebevraždu mě nikdy nenapadla. To může udělat opravdu jenom slaboch a to já teda nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Je půl třetí ráno, ale ještě mě to nenapadlo.
Asi mám stále pro co žít a mám radost ze života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
-

hm, no tak devitkou rovnou do mozku by mohlo vyjit, ale byly pripady, kdy clovek prezil.
100% bude gilotina 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já bych taky asi volila plyn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

přiznám se bez mučení,že i já v životě měl tyto myšlenky ,ale buď jsem takový srab nebo i přesto mám život tak rád,že bych to asi nedokázal.(záměrně jsem nepoužil slovo „nikdy“,říkává se „nikdy neříkej nikdy“)
určitě by to byl ale plyn!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já bych si podřezala žíly, ale asi bych si pak zavolala záchranku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Mě by musel jedině někdo zastřelit.Mám život moc ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Já bych to neudělala,protože mě pořád někdo otravuje a neměl by kdo dělat mým chlapům doma otroky.Ale až jich budu mít plné zuby,tak jedině nějaká silná otrava,třeba prášky,aby člověk usnul a netrápil se.Nechápu,jak může někdo skočit z paneláku,nebo mostu,nebo se oběsit,nebo zastřelit.A pod­řezat si žíly,to je taky šílenost,ptotože to musí strašně bolet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Určitě spíš hrst prášků na spaní, nebo ten plyn… Bolest, krev, to bych nemohla…:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dagry

Jinými slovy Waregu, honíš body za nesmyslné a stupidní otázky. Normálního člověka přece nemůže napadnout taková ko.otská otázka. Asi máš málo starostí… v tom případě mi nezbývá než ti závidět, protože mně by ani ve snu nenapadlo se zaobírat tím jak by se lidi chtěli zesebevraždit. Takže pokud se nechystáš na vyšetření, jak píšeš, tak si kup vidle a běž třeba sousedovi porýt zahrádku, pokud nemáš svoji. Pak budeš mít jiné starosti. Mnoho zdaru.

před 5128 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Wareg

Milý Dagry,

už mne ani neudivuje zdejší vlastnost urážení v anonymitě… To je asi jediné, co dokážeš, blahopřeju!

Honím body? Jo a jak, když za přidání nové otázky se ti žádný bod nedává? Přemýšlej trochu, než něco napíšeš, moc tě prosím. Alespoň se pak zase neztrapníš, až budeš psát zase svá životní moudra. Wareg

před 5127 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dagry

Děkuji panáčku za poučení. Až budu potřebovat poradit tak se obrátím s prosbou na tebe. Měj se hezky.

před 5127 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Džanička

Můj názor je že každý kdo chce spáchat sebevraždu,je prostě srab.Mě to v životě nenapadlo,a to jsem byla hodně na dně.Ty lidé jsou jen nezodpovědný,necha­jí svoje problémy jen na jiných lidech,nedej bože když mají děti a nechají je svému osudu,Fuj.Že se nestydí.Takových případů už jsem četla tisíce,prostě hrů­za.

před 5129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Cituji:
Každý má občas myšlenky na sebevraždu, ať už z jakéhokoliv důvodu…
.............­.............­.............­.....
Za chvilku říkáte že Vás to ani nenapadlo.
Tak jak je to ?
A jak víte co napadlo ostatní ?

před 5129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Wareg

„Každý má občas myšlenky na sebevraždu, ať už z jakéhokoliv důvodu…“ – předpokládám, že schopnost číst máte osvojenou…

Já jsem neřekl, že „mě to ani nenapadlo“, ale „neboť se zrovna k podobnému skutku nehodlám přiklonit“. Otázka byla čistě teoretická, chcete-li anketní. „A jak víte co napadlo ostatní?“ To je otázka prostá, víte, hodně lidí myslí na život a smrt, narození, sebevraždy atd… I když má někdo názor, že sebevražda je hloupost, je to věc, která tu odjakživa byla, je a bude.

Máte-li chuť se nějak dohadovat o slovíčkaření, klidně můžeme začít, ale myslím, že to nemá žádný hlubší smysl.

před 5129 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jakub

Můj kamarád, který byl poraněn sovětským kulometem 21.srpna 1968 v Prostějově, a chtěl později spáchat sebevraždu podřezáním zápěstí, (bohužel, jak mi sdělil, ho zachránili) že to není až tak velký problém, když si ruce ponoříš do vařící vody a žiletkou otevřeš žíly. Ani to moc nebolí.

před 5129 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek