Wareg

Vaše metoda sebevraždy

Každý má občas myšlenky na sebevraždu, ať už z jakéhokoliv důvodu…

Jaká metoda by byla právě ta vaše?

(…to jsou otázky, já vím, ale je po 22. hodině a můj mozek je již silně znaven… 🙂 )
Doplňuji:
Vážení, děkuji za radu, že si mám zajít k psychiatrovi, zejména uživatelům Mosojovi a Dagry.

V mém případě ale tuto pomoc nevyužiji, neboť se zrovna k podobnému skutku nehodlám přiklonit, jen mě tato věc napadla, jaké má kdo myšlenky a způsoby.

Pro Mosoj: „I to zařazení do kategorie volný čas a hobby se Vám povedlo !!!“ odlehčená forma otázky, proto odlehčená kategorie. Máte snad lepší nápad?

A nakonec pro „nejvtipnějšího“ uživatele Bubca – Vaše urážka nezapůsobila, jen dokázala, že Vaše IQ odpovídá číslu Vaší konfekce…

Nejlepší odpověď
mosoj

Je mi 64 let mám rakovinu a bůh ví co ještě.
Myšlenka na sebevraždu mně nikdy nenapadla.
Spíš jak udělat ještě řadu věcí než nebudu moci. Něco takového může přijít jedině tehdy když budu stát před neřešitelnou situací, jejíž rozuzlení by skončilo stejným způsobem. Nic takového jsem za celý život nezažil.

Jinak otázka je to docela nevhodná, doporučoval bych zajít si za psychiatrem a nestydět se za to.
Když je mozek znaven je dobré ho nechat odpočinout !

Očekávám nejméně 7 palců dolů od objektivních návštěvníků tohoto serveru, ale jak jsem již
napsal na palce nehraji.
Doplňuji:
I to zařazení do kategorie volný čas a hobby se Vám povedlo !!!

Další odpovědi
kropitko

Já jsem se nikdy ve svých myšlenkách,tak daleko nedostala.

anonym

Asi by byla vhodnější tebevražda.

quentos

jako houbař bych zvolil nejspíš řízky z muchomůrky hlízovité. Je prý chutná a vydatná, takže člověk by se před smrtí parádně chutně najedl, spláchl by to dobrým českým pivem, pak by se dostavily hustý halucinace… ;) ne, dělám si srandu, smrt se dostavuje až za 3–6 dní po požití, během nichž bych si ještě asi užil průjem a zvracení. Nejlepší tedy nejspíš bude plyn – pustit ho je nejméně bolestné, je to, jako když člověk usne. Provaz bychom my nešikové asi nezvládli ;) nebo že před tím plynem přece jen ty řízky z muchomůrky, abych to měl jistý? ;)

dagry

Jak píše Mosoj… návštěva psychiatra by v tvém případě byla na místě. I když jsem byla v životě kolikrát hodně ve srabu a nešťastná, tak teda myšlenka na sebevraždu mě nikdy nenapadla. To může udělat opravdu jenom slaboch a to já teda nejsem.

ReHu

Je půl třetí ráno, ale ještě mě to nenapadlo.
Asi mám stále pro co žít a mám radost ze života.

-

hm, no tak devitkou rovnou do mozku by mohlo vyjit, ale byly pripady, kdy clovek prezil.
100% bude gilotina 🙂

anetadela1

Já bych taky asi volila plyn.

anonym

přiznám se bez mučení,že i já v životě měl tyto myšlenky ,ale buď jsem takový srab nebo i přesto mám život tak rád,že bych to asi nedokázal.(záměrně jsem nepoužil slovo „nikdy“,říkává se „nikdy neříkej nikdy“)
určitě by to byl ale plyn!!!!!!!

iwetax

Já bych si podřezala žíly, ale asi bych si pak zavolala záchranku

Vicki

Mě by musel jedině někdo zastřelit.Mám život moc ráda.

alexandra

Já bych to neudělala,protože mě pořád někdo otravuje a neměl by kdo dělat mým chlapům doma otroky.Ale až jich budu mít plné zuby,tak jedině nějaká silná otrava,třeba prášky,aby člověk usnul a netrápil se.Nechápu,jak může někdo skočit z paneláku,nebo mostu,nebo se oběsit,nebo zastřelit.A pod­řezat si žíly,to je taky šílenost,ptotože to musí strašně bolet.

Lucimia

Určitě spíš hrst prášků na spaní, nebo ten plyn… Bolest, krev, to bych nemohla…:-)

dagry

Jinými slovy Waregu, honíš body za nesmyslné a stupidní otázky. Normálního člověka přece nemůže napadnout taková ko.otská otázka. Asi máš málo starostí… v tom případě mi nezbývá než ti závidět, protože mně by ani ve snu nenapadlo se zaobírat tím jak by se lidi chtěli zesebevraždit. Takže pokud se nechystáš na vyšetření, jak píšeš, tak si kup vidle a běž třeba sousedovi porýt zahrádku, pokud nemáš svoji. Pak budeš mít jiné starosti. Mnoho zdaru.

Wareg

Milý Dagry,

už mne ani neudivuje zdejší vlastnost urážení v anonymitě… To je asi jediné, co dokážeš, blahopřeju!

Honím body? Jo a jak, když za přidání nové otázky se ti žádný bod nedává? Přemýšlej trochu, než něco napíšeš, moc tě prosím. Alespoň se pak zase neztrapníš, až budeš psát zase svá životní moudra. Wareg

dagry

Děkuji panáčku za poučení. Až budu potřebovat poradit tak se obrátím s prosbou na tebe. Měj se hezky.

Džanička

Můj názor je že každý kdo chce spáchat sebevraždu,je prostě srab.Mě to v životě nenapadlo,a to jsem byla hodně na dně.Ty lidé jsou jen nezodpovědný,necha­jí svoje problémy jen na jiných lidech,nedej bože když mají děti a nechají je svému osudu,Fuj.Že se nestydí.Takových případů už jsem četla tisíce,prostě hrů­za.

mosoj

Cituji:
Každý má občas myšlenky na sebevraždu, ať už z jakéhokoliv důvodu…
.............­.............­.............­.....
Za chvilku říkáte že Vás to ani nenapadlo.
Tak jak je to ?
A jak víte co napadlo ostatní ?

Wareg

„Každý má občas myšlenky na sebevraždu, ať už z jakéhokoliv důvodu…“ – předpokládám, že schopnost číst máte osvojenou…

Já jsem neřekl, že „mě to ani nenapadlo“, ale „neboť se zrovna k podobnému skutku nehodlám přiklonit“. Otázka byla čistě teoretická, chcete-li anketní. „A jak víte co napadlo ostatní?“ To je otázka prostá, víte, hodně lidí myslí na život a smrt, narození, sebevraždy atd… I když má někdo názor, že sebevražda je hloupost, je to věc, která tu odjakživa byla, je a bude.

Máte-li chuť se nějak dohadovat o slovíčkaření, klidně můžeme začít, ale myslím, že to nemá žádný hlubší smysl.

Jakub

Můj kamarád, který byl poraněn sovětským kulometem 21.srpna 1968 v Prostějově, a chtěl později spáchat sebevraždu podřezáním zápěstí, (bohužel, jak mi sdělil, ho zachránili) že to není až tak velký problém, když si ruce ponoříš do vařící vody a žiletkou otevřeš žíly. Ani to moc nebolí.