Vaše manželka,partner­ka,milenka v tuto chvíli…

Doplňuji:
…a souloží,a čte knížku,a píše pí..... sničku atd?! Doktore?

Nejlepší odpověď
briketka10

leží v pelíšku (nemusíš odpovídat)

mám jen chlupatého kocourka Ufíka, no a ten se právě nažral a chrápe ve svým pelechu :DD
a já sedím u noťasu i u televize..
Doplňuji:
mohla jsem hlasovat jako ženská ??

Další odpovědi
anonym

leží v pelíšku (nemusíš odpovídat)

Opět chybí volná varianta – např. leží v pelíšku, přitom se dívá na TV, maže si hýždě krémem a zkouší si různé ochranné vycpávky na zítřejší pomlázku.
Doplňuji:

  1. Na přímý dotaz o volné variantě chybí reakce
  2. záměrná ignorace klíčového slůvka „např.“ nasvědčuje tuplované výmluvě s dětinským vykrucováním a blamováním, čímž se už vymyká i křečovité snaze o vtipnost za každou cenu.

(leda, že by se jednalo o podvědomé odkrytí tazatelova reálna).

anonym

stojí před dřezem

Opět tu chybí „jiná možnost“, takže snad to půjde nahradit – říkal, že luxuje, ale má vedle zapnutý počítač.

ten který je

leží v pelíšku (nemusíš odpovídat)

Doplňuji:
…a já mám konečně klid.

dudu

sedí u TV

tom004

sedí u TV

a dívá se na jeden z nesmyslných,a­lespoň pro mne, seriálů.

Drap

sedí u TV

Televize je jen kulisa, dodělává ještě vajíčka.

terry

je v trapu

.

anonym

Aspoň jsi mohl použít svůj oblíbený fígl doplněním otázky vypíchnout otázku dopředu stránky, aby ji náhodou nepřehlédli i ti později přišedší.

anonym

Briketko,ne že mohla,ale musela!

briketka10

tak jó a četl jsi to o té Tvé restauraci v Českém Krumlově jak psala Damiana ?? je tam a jmenuje se Barbakán to mě dnes tak zvedlo náladu :DD

anonym

Briketko,to je krásné,když je restaurace pojmenovaná Barbakán,ale já jsem barbakan,který se schovává s poťouchlostmi za anonymní nick – nikoliv jméno a nemám s ní nic společného.

terry

Jen aby :). Navrhuji to prověřit. Tj. dát si tam sraz. Některou sobotu :). Až bude pěkně :).

briketka10

:D