Avatar uživatele
lexx

Váš první mobil

Jak je starý ? Můj prvni byl Motorola (rok pořízení 2001), velký jak briketa a s dlouhou anténou, ukradli mě. Potom Siemens z bazaru, LG, služební Nokia a dnes Sony – Ericsson, zdarma bonus při zapojení internetu ve firmě. Nejlepší asi Nokia, přehledný, blbovzorný, idiotenfest und soldatensicher snadno pochopitelný software.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, hanny 2, barnajka, dědapetr, anonym, anonym před 4621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nokia 5110,,je to stejné, jako první chlap, to se nezapomíná,,
Doplňuji:

  • iv- na rovinu,,já si na něj taky moc nepamatuji, prostě byl velkej, neohrabanej s nějakou anténkou,,nebo co to bylo,,,

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Alcatel, v r. 2001.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kropitko , ja si vzpominam uz jen na ten mobil … 🙂
lexx – prominte . 🙂 -iv-
Doplňuji:
P.S. Kropitko , jen se domnivam " o cem je rec " . ! 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Samsung.
Rok asi tak 2001 nebo 2002.
Byl (je) krásný, modré podsvícení, létala tam čarodejnice :)

http://www.mo­.com.ua/catalog/c_im­g/samsung_n500­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Můj první byl Ericsson A1018s, rok 2000. Prakticky permanentně jsem na něm měla vypnutý zvuk příchozích sms, protože to pronikavý pípání trhalo uši :))
Vypadal takhle: http://www.te­orin.ru/pictu­res/catalog/big/e­ric_a1018s.jpg

Vydržel mi něco přes rok, pak jsem měla klasickou Nokii 3310 a 2 roky nato jsem si koupila Samsunga C100. Ten mi věrně a naprosto spolehlivě sloužil do loňskýho podzimu, tj. přes 8 let. Teď mám zase Samsunga, tahle značka mi naprosto vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Siemens,Philips Savy,Siemens,No­kia3310 potom zas Nokia,Siemens,Mo­torola XV,Samsung.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Celá vývojová řada Nokie, 1. firemní r. 98, průběžně modernizované a převážně manažerské modely.
Od r. 2000 ještě párový privátní, děděný po dcerách (LG, Samsung), protože pokaždé toužily po novějších modelech při modernizovaných výkřicích techniky a také, aby byly in.
Dodnes mám 2× Nokii, každá s jiným operátorem a celkem se 3 SIM-kami.
P.S. A ten první si pamatuji, stejně jako 1. dívku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Nokia 6300 za 4500Kč asi před 5 roky......
Teď Samsung Wave S8500 GT za 9500Kč
Od tutěch vánoc nejspíš Samsung galaxy tab 10.1 (11000Kč)

Kropitko: (Kdyby někdo nevěděl) http://cs.wiki­pedia.org/wiki/No­kia_5110

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Alcatel HC500 rok 1996 nebo 1997. Telefon, ktery dotoval paegas neumel ani posilat sms, baterka vydrezela s bidou pred den a volat se chodilo na kopec, protoze jinde signal nebyl a to ani v Praze.
Poznavate jeste?
http://mobil.id­nes.cz/dedecek-mobil-poznate-deset-let-stare-mobily-fmr-/telefony.aspx?c=A050804­_140248_telefo­ny_jm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Nokia 3310 – doteď ho někde mám. Byl skvělej a nebýt toho, že mi žalostně nestačila paměť, používala bych ho dodnes. Starýmu nokiáckýmu hadovi se nevyrovná už nikdy nic :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Můj první mobil byl/je zároveň můj poslední (mam ho necelý 4 roky) a je to Nokia taková ta jako z přelomu tisíciletí s černobílým displejem a jediná zvláštní funkce krom budíku a kalkulačky je svítilna :-p

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Alcatel One Touch 301. Je to asi 10 let zpět, co sjem si ho pořídila. Tenkrát byl krásně žlutý a na svou dobu poměrně malý. Vydržel mi dost dlouho. Teď mám podruhé za sebou Nokii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

Nokia 5110, ale rok nevím – 1999 nebo 1998? jinak velmi záhy jsem si pořídila o dost menší přístroj – Nokia 8210 a když jsem si to vzala do práce, kolegové se smáli, co je to za hračku a jestli vůbec funguje :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

1997, Ericsson (tehdy ještě bez Sony)

Pak postupně 2× siemens, nokia, alcatel, 2× samsung… nejlepší byly ty siemensy (škoda že siemens už mobily nedělá), nejhůř se mi pracovalo s nokií

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

  • iv- už ani nevím,,,asi o obojím,,:-D

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kropitko , za bublinnkou mame jeste daleko ! Te i sviti ! 🙂 -iv-

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek