lexx

Váš první mobil

Jak je starý ? Můj prvni byl Motorola (rok pořízení 2001), velký jak briketa a s dlouhou anténou, ukradli mě. Potom Siemens z bazaru, LG, služební Nokia a dnes Sony – Ericsson, zdarma bonus při zapojení internetu ve firmě. Nejlepší asi Nokia, přehledný, blbovzorný, idiotenfest und soldatensicher snadno pochopitelný software.

Nejlepší odpověď
kropitko

Nokia 5110,,je to stejné, jako první chlap, to se nezapomíná,,
Doplňuji:

  • iv- na rovinu,,já si na něj taky moc nepamatuji, prostě byl velkej, neohrabanej s nějakou anténkou,,nebo co to bylo,,,

Další odpovědi
Deli

Alcatel, v r. 2001.

anonym

Kropitko , ja si vzpominam uz jen na ten mobil … 🙂
lexx – prominte . 🙂 -iv-
Doplňuji:
P.S. Kropitko , jen se domnivam " o cem je rec " . ! 🙂

Bublinnka

Samsung.
Rok asi tak 2001 nebo 2002.
Byl (je) krásný, modré podsvícení, létala tam čarodejnice :)

http://www.mo­.com.ua/catalog/c_im­g/samsung_n500­.jpg

barnajka

Můj první byl Ericsson A1018s, rok 2000. Prakticky permanentně jsem na něm měla vypnutý zvuk příchozích sms, protože to pronikavý pípání trhalo uši :))
Vypadal takhle: http://www.te­orin.ru/pictu­res/catalog/big/e­ric_a1018s.jpg

Vydržel mi něco přes rok, pak jsem měla klasickou Nokii 3310 a 2 roky nato jsem si koupila Samsunga C100. Ten mi věrně a naprosto spolehlivě sloužil do loňskýho podzimu, tj. přes 8 let. Teď mám zase Samsunga, tahle značka mi naprosto vyhovuje.

dědapetr

Siemens,Philips Savy,Siemens,No­kia3310 potom zas Nokia,Siemens,Mo­torola XV,Samsung.

anonym

Celá vývojová řada Nokie, 1. firemní r. 98, průběžně modernizované a převážně manažerské modely.
Od r. 2000 ještě párový privátní, děděný po dcerách (LG, Samsung), protože pokaždé toužily po novějších modelech při modernizovaných výkřicích techniky a také, aby byly in.
Dodnes mám 2× Nokii, každá s jiným operátorem a celkem se 3 SIM-kami.
P.S. A ten první si pamatuji, stejně jako 1. dívku

DDarent

Nokia 6300 za 4500Kč asi před 5 roky......
Teď Samsung Wave S8500 GT za 9500Kč
Od tutěch vánoc nejspíš Samsung galaxy tab 10.1 (11000Kč)

Kropitko: (Kdyby někdo nevěděl) http://cs.wiki­pedia.org/wiki/No­kia_5110

casey

Alcatel HC500 rok 1996 nebo 1997. Telefon, ktery dotoval paegas neumel ani posilat sms, baterka vydrezela s bidou pred den a volat se chodilo na kopec, protoze jinde signal nebyl a to ani v Praze.
Poznavate jeste?
http://mobil.id­nes.cz/dedecek-mobil-poznate-deset-let-stare-mobily-fmr-/telefony.aspx?c=A050804­_140248_telefo­ny_jm

Terryle

Nokia 3310 – doteď ho někde mám. Byl skvělej a nebýt toho, že mi žalostně nestačila paměť, používala bych ho dodnes. Starýmu nokiáckýmu hadovi se nevyrovná už nikdy nic :)

Syd

Můj první mobil byl/je zároveň můj poslední (mam ho necelý 4 roky) a je to Nokia taková ta jako z přelomu tisíciletí s černobílým displejem a jediná zvláštní funkce krom budíku a kalkulačky je svítilna :-p

Ponytail

Alcatel One Touch 301. Je to asi 10 let zpět, co sjem si ho pořídila. Tenkrát byl krásně žlutý a na svou dobu poměrně malý. Vydržel mi dost dlouho. Teď mám podruhé za sebou Nokii.

pokazdejinak

Nokia 5110, ale rok nevím – 1999 nebo 1998? jinak velmi záhy jsem si pořídila o dost menší přístroj – Nokia 8210 a když jsem si to vzala do práce, kolegové se smáli, co je to za hračku a jestli vůbec funguje :)

baghira

1997, Ericsson (tehdy ještě bez Sony)

Pak postupně 2× siemens, nokia, alcatel, 2× samsung… nejlepší byly ty siemensy (škoda že siemens už mobily nedělá), nejhůř se mi pracovalo s nokií

kropitko

  • iv- už ani nevím,,,asi o obojím,,:-D

anonym

Kropitko , za bublinnkou mame jeste daleko ! Te i sviti ! 🙂 -iv-