ten který je

Váš první komunikační prostředek

Jaký byl váš první komunikační prostředek?
Doplňuji:
Děkuji všem za odpovědi.Můj první komunikační prostředek byl provázek natažený mezi dvěma činžovními domy,na kterém byla zavěšena malá schránka.Když tahal provázek kamarád,připutovala k mému oknu schránka s dopisem.Vše skončilo když můj otec jednou otevřel obsah schránky a v ní byla cigareta.Otec provázek přestřihl a já dostal páskem přes p…l Bylo mně nějakých 13 let.:-D

Nejlepší odpověď
elektrikář

Řval jsem jako tur když jsem mněl plné pleny.

Další odpovědi
led

Oči ešte nevideli,
hlas mohutný hlásil,
Už som tu!
A ruky, nohy mávali na pozdrav…

iceT

Mobilni telefon Motorola v roce 2000 +/-

hanulka11

Už je to dost dlouho, no zkrátka když se objevily první mobily.
Říkal jsem jak mi ho koupíte ,tak si pište,že bude doma v šuplíku a budou to jen vyhozené peníze.
Co myslíte …? Koupili mi ho a já už bez něj nemohla existovat.Značku už si nepamatuji.Nyní už mám kolikátý v řadě-musím jít přeci trochu s dobou. Je to stejný jako s počítačem.Prostě člověk se s tím naučí a je to konec......./ale hezkej/

skorcovaz

Nepamatuji si to, ale jsem si jistá, že pusa a bujará gestikulace, ještě jako mimino.. :)
Doplňuji:
Njn, a první mobil byl Nokia 3510, cca v r. 2007.. :)

anonym

tuším že to byl Siemens C35i někdy v roce 2000

GM

Pevná linka s Telecomem r. 1982.

anonym

Skoromobil,byl na kličku a byl k nezaplacení u Verdunu.
Předtím – kouřové signály.Nejlepší je smrk.