Comanch

Váš největší úspěch v tomto měsíci

Každý se rád chlubí. A i když jste třeba příliš skromní a víte, že vaše úspěchy nikoho nezajímají, podělte se s nimi alespoň tady anonymně!

Nejlepší odpověď
Ravenne

Udělala jsem maturitu za čtyři jedničky a dostala jsem se na vysněnou vysokou :)

Další odpovědi
Natee

Nejspíš projevená snaha v oblasti opravování známek na vysvědčení. Z celkového průměru 2.1 jsem to během dvou týdnů dala na průměr 1.3 =)

Andělé

Také jsem odmaturovala,ještě se v té radosti stále koupu 🙂

dudu

Jde o banalitu, ale minulý týden nám na chalupě začal v jeden den téci bazén a stodvacetilitrový elektrický bojler. Během dvou dnů se nám s přítelem podařilo obě havárie odstranit – bazén perfektně zalepit a bojler vyměnit.

anonym

Ze jsem vylezla na " nejakou horu " ( vysoka asi jako Kilimanjaro )… slezla … a neumrela ( zatim ) 🙂 -iv-

tom004

I za svůj,byť jen částečný,úspěch považuji to,že všichni studenti (17),prokázali u závěrečných zkoušek před naší komisí potřebné znalosti,a mohli jim být předány výuční listy.