cip

Váš největší trapas

Zažili jste nějaký trapas? Popište. Ať svůj nebo cizí-hlavně ať se zasměji… 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Těch trapasů mám spousta,ale jen takových malých a vesměs přeřeků.Třeba na otázku lékaře co zde dělám,odpověděl jsem,že čekám na matku,která šla na provaz,místo na převaz a nebo jsem synovi řekl ať vybere v kotli oheň a udělá popel.

Další odpovědi
iceT

Kamarádka šla kdysi do drogerie,do takové kde vás prodavačka ještě obslouží za pultem a chtěla šampon Organics,na dotaz prodavačky co si přeje,řekla:„prosím jeden orgasmus.“

SajmonModer

Heh, zvláštní, tuhle otázku jsem tady dnes chtěl dát :) Musím zaklepat, ale já jsem žádný trapas, který by stál za to nezažil, zatím 🙂