Bronzový

Váš největší trapas????

Jaký byl?
Doplňuji:
To mi připomnělo: řidič se ptal jedné paní, kam to bude a ona na to že do krematoria.
A on :Už???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V práci jedna kolegyně neustále něco motala a kazila.Jednou zas něco a vedle mne stála mladá brigádnice.Začal jsem nadávat že ta bába zase něco zvorala a brigádnice se chtěla představit.Řekl jsem jí že mne těší že jsem ten a ten a brigádnice že jí také těší a že je dcera té kolegyně na kterou jsem nadával.:-D Jen jsem polkl na sucho a bylo mně strašně.:-)

Další odpovědi:

Bronzový

Můj asi největší trapas byl,když jsem se před už hodně lety přihlásil na konkurz moderátora do nejmenovane TV.Vyhrál jsem všechna kola a když došlo ke kamerovým zkouškám,najednou jsem zjistil,že mám před kamerou neskutečnou trému.Nedokázal jsem vůbec promluvit.Nakonec jsem si jen odepl mikrofon,omluvil se a odešel.Dodnes když si na to vzpomenu,tak mne jímá hrůza.

Zlatý

Dalo by se říct,že můj přeřek byl tak malý trapas. Ptá se mě lékař co že tu dělám a já mu odpověděl že jdu na provaz místo převaz.

Není to největší trapas, ale budiž. U lékaře který mě prováděl nějaký zákrok, zapíchl někam jehlu aby odstranil vodu. A já jsem se profesionálně po zednicky zeptal; A odkud tam ta voda prosakuje?

Zdroj: http://img.nadapenny.com/t20/1 0309/nadap154225398170231.jpg

Diskuze k otázce

Marin

Tady jsou slušný hlody. Zvlášť ten poslední :)) http://kralovstvizen.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.