Avatar uživatele
Mili @

Váš největší trapas????

Jaký byl?
Doplňuji:
To mi připomnělo: řidič se ptal jedné paní, kam to bude a ona na to že do krematoria.
A on :Už???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, johana 56, iq před 4882 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

V práci jedna kolegyně neustále něco motala a kazila.Jednou zas něco a vedle mne stála mladá brigádnice.Začal jsem nadávat že ta bába zase něco zvorala a brigádnice se chtěla představit.Řekl jsem jí že mne těší že jsem ten a ten a brigádnice že jí také těší a že je dcera té kolegyně na kterou jsem nadával.:-D Jen jsem polkl na sucho a bylo mně strašně.:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iq

Můj asi největší trapas byl,když jsem se před už hodně lety přihlásil na konkurz moderátora do nejmenovane TV.Vyhrál jsem všechna kola a když došlo ke kamerovým zkouškám,najednou jsem zjistil,že mám před kamerou neskutečnou trému.Nedokázal jsem vůbec promluvit.Nakonec jsem si jen odepl mikrofon,omluvil se a odešel.Dodnes když si na to vzpomenu,tak mne jímá hrůza.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dalo by se říct,že můj přeřek byl tak malý trapas. Ptá se mě lékař co že tu dělám a já mu odpověděl že jdu na provaz místo převaz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Není to největší trapas, ale budiž. U lékaře který mě prováděl nějaký zákrok, zapíchl někam jehlu aby odstranil vodu. A já jsem se profesionálně po zednicky zeptal; A odkud tam ta voda prosakuje?

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/103­09/nadap154225398­170231.jpg

0 Nominace Nahlásit