Avatar uživatele
pizlicka

Váš nejhorší okamžik v životě?

Doplňuji:
po dobu osmi let,mé vysvědčení,smrt otce,svatba matky,čekání na rozvod,myšlenka na svatbu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym, anonym, anonym před 4190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Vystřízlivění poté, co jsem si myslel, že z ročního nevinného vyměňování milostných psaníček bude nějaká velká láska. Zjevně jsem byl celou tu dobu voděn za frňák, tehdy ve třinácti jsem probrečel noc…
nebo že by ta první z řady neopětovaných lásek? Dodnes se pamatuju, jak jsem tehdy v nějakých devíti letech od ní dostal školní brašnou přes ksicht :{D> sice nechtěně, ale bolelo to – hlavně psychicky…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

Má konkrétní podobu a nikdy se nevymaže. Jen mluví se o něm těžko.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
radce

Už si nepamatuji…
Lidský mozek má tu vlastnost, že špatné zážitky „filtruje“ a na vzpomínání nechává jen ty lepší.
Jedním z důkazů je, že chlapi si z vojny pamatují jen tu srandu. Tu buzeraci, to ponižování, všechny negativní zážitky raději zapomínají…
Je to dobře, jinak bychom se museli zbláznit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Byly tři – stejně kruté a bolestivé,nemohu jednoznačně říct,který byl nejhorší.Zůstaly hodně hluboko,nelze je odsunout ani zapomenout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

když vidíš umírat své nejbližší..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Povodeň. Potřebovala jsem v rámci vyrovnání SJM prodat rodinný dům a než se to povedlo, přišla tahle živelná pohroma. Seděla jsem na schodech do prvního patra a jenom jsem se bezmocně dívala na to, jak voda zalévá další a další schody. I dnes mi jsou vzpomínky na ten večer nepříjemné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Uměle přerušené těhotenství v 19-ti letech na základě rozhodnutí matky, suicidum otce, rozchod s poslední známostí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nezažila jsem ani jeden den, který by byl nejhorší. Dovedu se ze života pouze radovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek