Dlostev

Váš názor na višňový Bernard?

Po několika doporučení od známých jsem se nedávno odhodlal k tomu si jej koupit a včera jsem ochutnal Višňový Bernard (*http://www.ber­nard.cz/cs/pi­vo/sortiment/lah­vove-pivo/7.shtml) a musím říct, že stejné nadšení nesdílím a moc mi nezachutnal. Zkoušeli jste?

Nejlepší odpověď
anonym

Chutná mi

Vyhledem k tomu, že nejsem „pivař“, tak si nepředstavuji pod švestkovým a višňovým pivem nějaké PIVO, ale málo sladké pití, které vychlazené chutná lépe než nějaké přeslazené limonády.

Další odpovědi
Drap

Nechutná mi

víc neni co dodat

redy

Nezkoušel/a jsem

Pivo mi nechutná ale kluci to ochutnali a že prej hnus :(

briliant

Nechutná mi

lamforest

Nezkoušel/a jsem