Váš názor na tři mé verze kresleného robůtka

Ráda kreslím kreslené postavy, a potřebuji vytvořit jednoho takového robůtka, ale nevím který ze tří verzí, které jsem nakreslila, by byl ten nejlepší. Mohu požádat o váš názor?

Verze 1: http://angi-shy.deviantar­t.com/gallery/40191362#­/d5mqfwz (ta uprostřed) aneb první pokus, trochu neohrabané rysy ale základní vzhled se tu už rýsuje. Velké oči, culík, helma, v těle zabudovaná malá obrazovka

Verze 2: http://angi-shy.deviantar­t.com/gallery/40191362#­/d5muis3 již zlehka vylepšená, oči větší a blíže u seme, originálne byly oči spojeny dohromady, ale nakonec jsem je znovu oddělila. Tvar tváře se více zvíraznil, chodidla se propojila se zbytkem nohou, vespod nohou má kolečka jako brusle, která se dají zasouvat, přibyl ocásek a design zbraně s pěti kapslemi tekutin tvořící vodu, oheň, lepidlo, laser nebo kyselina. Helma se prodloužila o spodní límec.

Verze 3: http://angi-shy.deviantar­t.com/gallery/40191362#­/d5n2rdj odlesk očí se změnil, takže nyní slouží spíše jako čočky, ocásek opět zmizel, nebyl potřebný a nepasoval mi k postavě. Zmizeli i oční řasy, jelikož k čemu je robot potřebuje, i tak už robot vypadá jako holka, takže řasy netřeba.

Robot má sloužit spíše pro bojové účely v příbězích a komixech, ale zároveň i pomáhat v domácnosti v menší míře xD
Některým lidem se líbila i první verze, zatímco mě se smíše zamlouvá ta třetí.. jaký je váš názor?

Odpovědi
anonym

ta druhá:D

mosoj

Ta první. Když robot tak ať je to žena ! Emancipace musí být.

Pájo

Mě se nejvíc líbí dvojka… pak dlouho, dlouho nic, druhá by byla trojka a nejméně se mi líbí trojka.
Doplňuji:
Malinko to nedává smysl, viďte…
Má to být takto:

  1. dvojka
  2. jednička
  3. trojka

Funna

pěkné…ale já osobně, kdybych si měla vybrat…tak 3, ale oči trochu blíž a řasy bych nechala…oči jsou totiž první na co padne zrak pozorovatele…

Kamionacka09

Me se nejvic libi ta 3