Aqaqa09

Jaký je Váš názor na rasismus??

Nejlepší odpověď
Mirdas

Samotný rasismus je samozřejmě velice špatný, neboť hodnotí lidi ne podle toho jací jsou, ale kde a jak se narodili.
Velice špatné ovšem také je, zda se někteří spoluobčané skovávají za příkoří rasismu, jen aby odvrátili pozornost od své trestné činnosti a absolutní neochoty se podřídit zákonům společnosti.

Další odpovědi
Drap

Rasismus je špatný ale co třeba negativní rasismus ?

rmajlka007

Lidé a lidské rasy si rovné nebyly, nejsou a nikdy nebudou. Vždy budou lidé staří a mladí, bohatí a chudí, nemocní a zdraví, černí a bílí. Vzhledem k tomu, jak se vyvíjela lidská společnost, je „dominantnější“ bílá rasa, možná proto se ostatní cítí být utlačováni. Jak ale všichni vidíme, nebude to trvat dlouho a střed všeho dění se přesune kamsi na východ(rostoucí populace v asijských a arabských státech) a vše se obrátí. Brala bych to jako přirozenou věc, stejně jako v přírodě-dominatní versus slabší. Není to správné, ale je to tak.

GM

Nemám ráda rasisty a cigány.

Pepa25

Rasismus je špatný, protože generalizuje a škatulkuje, a z toho nikdy nic dobré nevzešlo.