Avatar uživatele
quentos

Váš názor na Noru Fridrichovou

Zajímal by mě váš názor na Noru Fridrichovou. Sám jsem jejím velkým fanouškem a myslím si, že takovým darem vtipně a břitce komentovat aktuální dění, navíc s šarmem sobě vlastním, má opravdu málokdo. Zaslechl jsem však na ni z řad lidu ostrou kritiku… že se neumí vyjadřovat (s čímž si dovolím nesouhlasit), že je tam trpěna jen kvůli manželovi (s ním ale už přece nežije) atd. Co si myslíte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, annas, hranostaj, humpolak, hradsky, anonym před 5162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mám na N. F. stejný názor. Zaujala mě i tehdy, když byla hostem u J. Krause. Ani já jsem nepostřehla, že by její vyjadřovací schopnosti byly špatné¨. Naopak. Jiní moderátoři se mohou od ní učit. Když se někomu N. F. nelíbí, nemusí se na její pořad dívat. Já nesnáším Novu, proto ji zapínám jen zcela výjimečně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

na noru fridrichovou se dívám ráda je to sympatická paní.a ti co o ní mluví jinak jsou jen závistivci co se dívají na druhých a né na sebe

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vicki

Vyjadřování N.F.je naprosto v pořádku.Pravda-politiky nešetří-ale oni nás taky ne.Velmi jsem si jí oblíbila při povodních v r.2002,kdy byly její reportáže výborné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Nora Fridrichová není špatná ale můj názor je že nejlepší moderátor je Jakub Železný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek