Pokročilý

Váš názor na Miloše Zemana

Rád si přectu názor lidu na „nového“ prezidenta ČR :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na našem názoru nezáleží a není ani duležité. Byl řádně zvolen. Vyhrál a to je fakt o kterém je zbytečné mluvit. Nikdo z nás ho asi osobně moc nezná, a to co nám předhodí media, je jejich umělý pohled.

Další odpovědi:

Bronzový

Neodpovídejte! Kolega o Zemanovi řekl, že je to dement. Dostal tisíc korun pokuty a dvacet let na tvrdo. Pokutu za urážku na cti a vězení za vyzrazení státního tajemství.
Doplňuji:
Zemana jsem nevolil - ve druhém kole jsem vhodil prázdnou obálku. Stydím se za to, co vyvádí. A stydím se za to, že jsme ho zvolili.

Zlatý

marnost, negace ..mám obavu, kým jsme, pokud tedy dovolujeme takovýmto lidem reprezentovat nás. Myslím, že každý, kdo jej nějak protěžoval, by si měl hrábnout do svého nitra ..stát minimálně měsíc před zrcadlem a snažit se pochopit, co vidí a nejlépe najít odvahu změnit, co spatřil. Beztak není zeman bez těchto lidí nic než řadový ožrala bez mozku, o kterého bys nezavadil :o

Zlatý

Vzhledem k tomu, že sem chodí i nezletilci, nemohu zde svůj názor prezentovat.

Pokročilý

Zeman je odstrasujici pripad( jedna se o plagiat) lepsi by byl original - nejaky hospodsky ochlasta .

Bronzový

Je to muž na správném místě.
Respektuji ho a obdivuji ho pro jeho názory.
Jsem upřímně rád že máme zrovna takového prezidenta.

Pokročilý

Ono v těch volbách nebylo moc na výběr. V prvním kole jsem Zemana nevolil, ale myslím si, že je to pořád lepší volba než Schwarzenberg. Nebo by někdo chtěl mít vládu, kterou by "řídila" Němcová?

Andre5000: Já bych ji chtěla.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.