Vas nazor na lecebny???

pro alkoholiky a drogove zavislé.V tomto pripade se nerozepisu(pro­minte)asi by mi to blokly.Sance-sance se rovna OOOO.Nesouhlasim.

Nejlepší odpověď
anonym

Ukáží cestu,poradí.Záleží na dotyčném.To nejsou fráze.Že by tam kdokoli přišel,nemocný a odešel zcela vyléčený- to je jistě iluzorní.
V první řadě-MOTIVACE. Jak to tak bývá: Jaký si to uděláš.......

Další odpovědi
ten který je

Nebyl bych až takový skeptik.Dost lidí se z toho dostalo,mají rodinu a žijí.

dagry

Pár jedinců se asi podařilo zachránit, ale jinak dle mého názoru zbytečné náklady a naše peníze ještě k tomu.

Nuk nuk

Především záleží na způsobu léčby a na tom, co taková léčebna svému klientovi nabídne nového.
Pokud se léčí drogová závislost různými medikamenty, je to v podstatě vytloukání klínu klínem a takový klient – pacient, se obvykle k droze dříve nebo později vrátí. Navíc alkoholici a drogově závislí lidé většinou nemají práci, pevné rodinné zázemí, ani smysl života. Pokud léčebna nenabídne nic, pak je šance na úplné uzdravení opět nízká.

Znám společnost, která působí i v ČR, ketrá zájemci o léčbu nejdříve naznačí, co ho čeká a nechá ho rozhodnout, jestli takovou léčbu chce podstoupit. Nechá ho projít nepříjemnými a těžkými abstnenčními příznaky, protože vědí, že to je první krok k úspěchu. Nedává mu žádné náhradní léky. A v okamžiku, kdy toho je dotyčný schopný, se ho snaží naučit pracovat, aby po opuštění léčebny měl šanci se někde uchytit a najít smysl života. Tahle organizace má celosvětově asi 90% úspěšnost – ale je to tvrdý a zdánlivě nehumánní postup.

Michal

Musí vás zbavit akutní intoxikace.Potom záleží na Vás-hlavně.To ostatní jsou „ukazatele“ nového života („a berle.“)