Avatar uživatele
Nechápavé

Váš názor na kartářky?

Napiste mi co si o nich myslite,jestli mluvi pravdu apod..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, NelieM, Agneta, anonym před 3341 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Hlavně se vyznají většinou slušně v psychologii a dokáží říct lidem co chtějí slyšet. Nemám na ně vyhraněný názor. Neni to můj problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Je to věda, jako ostatní taky:DDD

Pokud se tím ale musí ta kartářka(na rozdíl ode mne)živit, tak to pak stojí za velké kulové…:DDD
Veškeré alternatívní léčení(a případné vykládání horoskopů)musí být zdarma, jinak je to jen šarlatánství.
Já se vyznám v meditacích (=léčbách nejtěžších chorob), provádím zcela bezzištně (zjentku děkuji za citaci, ale to ani fakt nevíš, jakou máš pravdu).
Doplňuji:
Chce někdo vyložit karty? Dozví se velmi krátce svojí minulost, dále přítomnost a budoucnost. Vezmu teď jednoho adepta na zkoušku, a ať si pak sám udělá vlastní názor:D

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

ja iba agnetu doplním:

i zadarno je to šarlatánstvo.
a keď sa to týka liečby, tak dokonca hazard prirovnateľný ruskej rulete (skôr belgickej rulete – ztam je iba jedna komora v zásobníku prázdna → http://co-to-je.sk/vys.php?vol­ba=1&book=0&vy­pis=off&q=rule­ta ).

;-Q

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevěřím, ale je psina na ně koukat
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6A6p_c7u3To

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magix.cz

Když někomu řeknete „tady vidím, že vás často bolí záda, v zaměstnání nejste úplně spokojena, s partnerem si někdy nerozumíte…atd“ a připojíte něco pozitivního, jako „jste přemýšlivá povaha, život se snažíte brát s humorem a tady ta piková osmička – čeká vás obrat k lepšímu“, tak se na 99% trefíte :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Nevěřím, že by někdo dokázal předpovědět budoucnost. Když poslouchám kartářky v televizi, tak takové odpovědi dokáži dát také. Vše je obecné a tudíž se musím strefit. Tedy zákazník si to spojí sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LeVovič

to je dobrá otázka…znám lidi, kteří byli u takových „čarodějnic“ a někomu to předpověděli dobře a někomu zase ne
já nikomu takovému nevěřím a se svou budoucností se chci nechat překvapit :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

čarodějnice se pálí v dubnu.-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

některé jsou hezké, mluví furt svou pravdu a tak ..ale zde ti může dát fundovanou odpověď místní uživatelka Agneta ..viz profil
Doplňuji:
Agneta: ty zcela bezzištně provádíš meditace? Jak se to dělá? Mohla bys mi také nějakou provést?

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
midlajs

Ja osobne jim neverim, ale jsou lide, kteri „to“ umi, ale o nich se nevi…a navic, nechteji za to nehorazne penize.
Znate Zitkovske bohyne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hazardní hra.
Doplňuji:
hihi

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ta­rot#Historie

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Věřím jedině Vlastíkovi a Jolandě.. :D :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6A6p_c7u3To

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
(O_o)

Verim na nevysvetlitelne energie amyslim ze nekteri lide maji schopnosti je videt ci predpovidat, ale karty to jen ciste nahoda, ale i presto jsem slysel o pomerne dost lidech corikali ze se vestby z drtive vetsiny povedly

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Pokud Vás „přesvědčí“ svými informacemi o tom, co už se stalo během vašeho života, můžete jí „věřit“ ohladně informací o Vaší budoucnosti.
Ty, které nabízejí své služby za tučný poplatek třeba v hypermarketech /nákupních centrech, po telefonu – bych obloukem obešla ;).
Kdo však umí, ten umí …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Řekla bych, že se najdou i podvodnice, ale obecně – věřím, že věří.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

zjentek >>> ještě jsem „těžkého“ pacienta neměla, ale své schopnosti rozvíjím,
a myslím, že někdy budu dobrá:DDD
už teď leccos umím:D►♫♫**
zaměřuji se na psychosymatickou léčbu > ale jen jako hobby

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Agneta: k doplnění- pošli mně to prosím do pošty ..já chci také mít vlastní názor, dík ;)

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

agnetko, ja se hlasim .. :-*

  • iv-

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

  • iv- > už se hlásí 3, tak nejdřív ty dva, a pak si na tebe vezmu víc času, ale nevím jestli ještě dnes:D

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

uz jsem tu

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

dobře, tak já kouknu:D počkej chvilku

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

takže► minulost: (As der Stäbe)-dá se vyhledat, narychlo: dobré zasetí, které nemohlo jinak, než dobře vyjít
►přítomnost: hrozná…svázaná a se zavázanýma očima, jakoby bez možnosti úniku ze začarovaného kruhu
►budoucnost: odnášení začínající sklizně…dobrá

nejlepší ze zdejších 2 adeptů:DDDDD

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

teda celkově třech adeptů…:DDD

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:-*
dekuji
a ta pritomnost : svázaná a se zavázanýma očima..

to teprve vyzkousim…v patek jsem byla na 50 odstinech sedi, tam byla jedna taky takova :p
tak mam inspiraci

dobrou :)

  • iv-

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:)

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

agnetko, ja byla prvni !!
ja chci zenicha !!
:p
tak zitra..tady ?
probereme to tady pekne verejne ..:)
diky

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Potřebuješ „zbrzdit“?I to může mít pro někoho pozitívní…

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…dopad,hlavně si všichni stoupněte pěkně do fronty,nejprve otevřeme vědomí a s ním i hadí sílu,kterou ovšem musíme pomocí někoho opět zavřít…no nic,nebudeme nikomu podrývat autoritu,že?

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

arygnoc >>> děkuji, ale u té léčby je jen „posilován“ vlastní imunitní systém -
► to je ta hlavní páka léčby
►to si musíš představit tak, že mnoha smrtelně nemocným rakovinou byly onkologem dány už jen 3 měsíce života >>>>>> a ten pak za 3 měsíce zase přišel, a bylo zjištěno, že ten tumor buď úplně, nebo téměř zmizel > a teď

jak se to stalo?

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

určite rakovinu odohnali homeopatici, kartárky, domáci škriatkovia alebo novinári z bulváru. :DD

lekár vám povie, že štatisticky to možné je (i u nevylieči­teľných chorôb existujú pacienti, ktorí smrteľnú chorobu prežili).
to iba pre neznalých je zázrak.

to máte ako s tých chrústom – podľa všetkých fyzikálnych zákonov chrúst proste lietať nemôže. keďže chrúst to nevie, tak si veselo lieta. [nie je to až tak pravda – s tými fyzikálnymi zákonmi – ale je to obľúbený vtip vysvetľovačov zázrakov].

no a s tou imunitou?
jasné :DD

pozrite, ako ju posiľujú svetoví šamani → http://www.plus­ka.sk/plus-7-dni/veda/fyzik-saman-lieci-rakovinu-cicerom-nasi-lekari-biju-poplach.html

;-Q

uvedomte si, že jediný lekár, ktorý vie diagnózu stanoviť 100%, je patológ.

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

►ta léčba je jen psychosymatic­ká…žádné injekce, nebo léky

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

tak tak – až na to, že psychosomatická liečba NEEXISTUJE!
existujú psychosomatické ochorenia, poruchy, …

liečba je podriadená diagnostike (nie NAOPAK!), samotné psychosomatické ochorenia sa liečia u psychiatra/psycho­lóga a nie „posilnením imunity“. (pretože sa jedná o psychický stav – fyzické prejavý sú iba symtómy často diagnosticky bez nálezu).

nuž, …

;-Q

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

ach, ach… :DDD
no tak když neexistuje, tak jsem jediná, která tvrdí…♫♫♫***a léčí ***♫♫
až pan QQ onemocní, nedejbože u školních mediků(-mnou nazývaných neúspěšnými felčary-)
s absolutně neléčitelnou diagnózou, tak budeme moci v rozhovoru pokračovat…:DDD

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

agneta, počítam, že to ma budete musieť zastreliť – u nás sa zomiera na zošlosť vekom. :DD

;-Q

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ježíš uzdravuje taky ano ano.

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Když tě to baví…

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je to furt dokola tvz.„začarovaný kruh"z kterého je velmi obtížné se vymanit tj.výklad je možná o aktuálním stavu,ale člověk by měl jít s dobou a ne "zamrznout v časoprostoru“ je to hra ve hře a jde o to kdo je činitel a kdo oběť případně podoběť,např.moje bejvalka mi valila klíny s astrologií a,že mám slunce v býku nebo co a,že se mám vyhnout hádkám…
A just jsem se z někým slovně během dne chytl a z toho vyplívá,že jsem jí byl jako partnerce duševně otevřený,protože jsem ji měl rád…hned jak jsem si to všechno spočítal,tak do mě vjel vztek a hned jsem jí nařkl co,že si to dovoluje mi věštit,vždyď mě tím ovládá osud a žene mě kam nechci,ale ona jednala více méně spontánně a neuvědomovala si co doopravdy dělá,protože byla sama chycená,ale jedno mě přece naučila dokonale a to,že jsem získal imunitu.

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

p.s.Nejde o intelekt,ale o celkový princip,tyto věštecké hry jsou celkově podobné lichvě,jistě někomu to pomůže,ale něco za něco,protože nic není zadarmo.

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek