Nechápavé

Váš názor na kartářky?

Napiste mi co si o nich myslite,jestli mluvi pravdu apod..

Nejlepší odpověď
Drap

Hlavně se vyznají většinou slušně v psychologii a dokáží říct lidem co chtějí slyšet. Nemám na ně vyhraněný názor. Neni to můj problém.

Další odpovědi
Agneta

Je to věda, jako ostatní taky:DDD

Pokud se tím ale musí ta kartářka(na rozdíl ode mne)živit, tak to pak stojí za velké kulové…:DDD
Veškeré alternatívní léčení(a případné vykládání horoskopů)musí být zdarma, jinak je to jen šarlatánství.
Já se vyznám v meditacích (=léčbách nejtěžších chorob), provádím zcela bezzištně (zjentku děkuji za citaci, ale to ani fakt nevíš, jakou máš pravdu).
Doplňuji:
Chce někdo vyložit karty? Dozví se velmi krátce svojí minulost, dále přítomnost a budoucnost. Vezmu teď jednoho adepta na zkoušku, a ať si pak sám udělá vlastní názor:D

arygnoc

ja iba agnetu doplním:

i zadarno je to šarlatánstvo.
a keď sa to týka liečby, tak dokonca hazard prirovnateľný ruskej rulete (skôr belgickej rulete – ztam je iba jedna komora v zásobníku prázdna → http://co-to-je.sk/vys.php?vol­ba=1&book=0&vy­pis=off&q=rule­ta ).

;-Q

anonym

Nevěřím, ale je psina na ně koukat
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6A6p_c7u3To

Magix.cz

Když někomu řeknete „tady vidím, že vás často bolí záda, v zaměstnání nejste úplně spokojena, s partnerem si někdy nerozumíte…atd“ a připojíte něco pozitivního, jako „jste přemýšlivá povaha, život se snažíte brát s humorem a tady ta piková osmička – čeká vás obrat k lepšímu“, tak se na 99% trefíte :D

Mapel

Nevěřím, že by někdo dokázal předpovědět budoucnost. Když poslouchám kartářky v televizi, tak takové odpovědi dokáži dát také. Vše je obecné a tudíž se musím strefit. Tedy zákazník si to spojí sám.

LeVovič

to je dobrá otázka…znám lidi, kteří byli u takových „čarodějnic“ a někomu to předpověděli dobře a někomu zase ne
já nikomu takovému nevěřím a se svou budoucností se chci nechat překvapit :)

honza19hk

čarodějnice se pálí v dubnu.-)

zjentek

některé jsou hezké, mluví furt svou pravdu a tak ..ale zde ti může dát fundovanou odpověď místní uživatelka Agneta ..viz profil
Doplňuji:
Agneta: ty zcela bezzištně provádíš meditace? Jak se to dělá? Mohla bys mi také nějakou provést?

midlajs

Ja osobne jim neverim, ale jsou lide, kteri „to“ umi, ale o nich se nevi…a navic, nechteji za to nehorazne penize.
Znate Zitkovske bohyne?

anonym

Hazardní hra.
Doplňuji:
hihi

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ta­rot#Historie

NelieM

Věřím jedině Vlastíkovi a Jolandě.. :D :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6A6p_c7u3To

(O_o)

Verim na nevysvetlitelne energie amyslim ze nekteri lide maji schopnosti je videt ci predpovidat, ale karty to jen ciste nahoda, ale i presto jsem slysel o pomerne dost lidech corikali ze se vestby z drtive vetsiny povedly

da ny

Pokud Vás „přesvědčí“ svými informacemi o tom, co už se stalo během vašeho života, můžete jí „věřit“ ohladně informací o Vaší budoucnosti.
Ty, které nabízejí své služby za tučný poplatek třeba v hypermarketech /nákupních centrech, po telefonu – bych obloukem obešla ;).
Kdo však umí, ten umí …

lota

Řekla bych, že se najdou i podvodnice, ale obecně – věřím, že věří.

Agneta

zjentek >>> ještě jsem „těžkého“ pacienta neměla, ale své schopnosti rozvíjím,
a myslím, že někdy budu dobrá:DDD
už teď leccos umím:D►♫♫**
zaměřuji se na psychosymatickou léčbu > ale jen jako hobby

zjentek

Agneta: k doplnění- pošli mně to prosím do pošty ..já chci také mít vlastní názor, dík ;)

gagaga

agnetko, ja se hlasim .. :-*

  • iv-

Agneta

  • iv- > už se hlásí 3, tak nejdřív ty dva, a pak si na tebe vezmu víc času, ale nevím jestli ještě dnes:D

gagaga

uz jsem tu

Agneta

dobře, tak já kouknu:D počkej chvilku

Agneta

takže► minulost: (As der Stäbe)-dá se vyhledat, narychlo: dobré zasetí, které nemohlo jinak, než dobře vyjít
►přítomnost: hrozná…svázaná a se zavázanýma očima, jakoby bez možnosti úniku ze začarovaného kruhu
►budoucnost: odnášení začínající sklizně…dobrá

nejlepší ze zdejších 2 adeptů:DDDDD

Agneta

teda celkově třech adeptů…:DDD

gagaga

:-*
dekuji
a ta pritomnost : svázaná a se zavázanýma očima..

to teprve vyzkousim…v patek jsem byla na 50 odstinech sedi, tam byla jedna taky takova :p
tak mam inspiraci

dobrou :)

  • iv-

gagaga

:)

gagaga

agnetko, ja byla prvni !!
ja chci zenicha !!
:p
tak zitra..tady ?
probereme to tady pekne verejne ..:)
diky

anonym

Potřebuješ „zbrzdit“?I to může mít pro někoho pozitívní…

anonym

…dopad,hlavně si všichni stoupněte pěkně do fronty,nejprve otevřeme vědomí a s ním i hadí sílu,kterou ovšem musíme pomocí někoho opět zavřít…no nic,nebudeme nikomu podrývat autoritu,že?

Agneta

arygnoc >>> děkuji, ale u té léčby je jen „posilován“ vlastní imunitní systém -
► to je ta hlavní páka léčby
►to si musíš představit tak, že mnoha smrtelně nemocným rakovinou byly onkologem dány už jen 3 měsíce života >>>>>> a ten pak za 3 měsíce zase přišel, a bylo zjištěno, že ten tumor buď úplně, nebo téměř zmizel > a teď

jak se to stalo?

arygnoc

určite rakovinu odohnali homeopatici, kartárky, domáci škriatkovia alebo novinári z bulváru. :DD

lekár vám povie, že štatisticky to možné je (i u nevylieči­teľných chorôb existujú pacienti, ktorí smrteľnú chorobu prežili).
to iba pre neznalých je zázrak.

to máte ako s tých chrústom – podľa všetkých fyzikálnych zákonov chrúst proste lietať nemôže. keďže chrúst to nevie, tak si veselo lieta. [nie je to až tak pravda – s tými fyzikálnymi zákonmi – ale je to obľúbený vtip vysvetľovačov zázrakov].

no a s tou imunitou?
jasné :DD

pozrite, ako ju posiľujú svetoví šamani → http://www.plus­ka.sk/plus-7-dni/veda/fyzik-saman-lieci-rakovinu-cicerom-nasi-lekari-biju-poplach.html

;-Q

uvedomte si, že jediný lekár, ktorý vie diagnózu stanoviť 100%, je patológ.

Agneta

►ta léčba je jen psychosymatic­ká…žádné injekce, nebo léky

arygnoc

tak tak – až na to, že psychosomatická liečba NEEXISTUJE!
existujú psychosomatické ochorenia, poruchy, …

liečba je podriadená diagnostike (nie NAOPAK!), samotné psychosomatické ochorenia sa liečia u psychiatra/psycho­lóga a nie „posilnením imunity“. (pretože sa jedná o psychický stav – fyzické prejavý sú iba symtómy často diagnosticky bez nálezu).

nuž, …

;-Q

Agneta

ach, ach… :DDD
no tak když neexistuje, tak jsem jediná, která tvrdí…♫♫♫***a léčí ***♫♫
až pan QQ onemocní, nedejbože u školních mediků(-mnou nazývaných neúspěšnými felčary-)
s absolutně neléčitelnou diagnózou, tak budeme moci v rozhovoru pokračovat…:DDD

arygnoc

agneta, počítam, že to ma budete musieť zastreliť – u nás sa zomiera na zošlosť vekom. :DD

;-Q

anonym

Ježíš uzdravuje taky ano ano.

anonym

Když tě to baví…

anonym

Je to furt dokola tvz.„začarovaný kruh"z kterého je velmi obtížné se vymanit tj.výklad je možná o aktuálním stavu,ale člověk by měl jít s dobou a ne "zamrznout v časoprostoru“ je to hra ve hře a jde o to kdo je činitel a kdo oběť případně podoběť,např.moje bejvalka mi valila klíny s astrologií a,že mám slunce v býku nebo co a,že se mám vyhnout hádkám…
A just jsem se z někým slovně během dne chytl a z toho vyplívá,že jsem jí byl jako partnerce duševně otevřený,protože jsem ji měl rád…hned jak jsem si to všechno spočítal,tak do mě vjel vztek a hned jsem jí nařkl co,že si to dovoluje mi věštit,vždyď mě tím ovládá osud a žene mě kam nechci,ale ona jednala více méně spontánně a neuvědomovala si co doopravdy dělá,protože byla sama chycená,ale jedno mě přece naučila dokonale a to,že jsem získal imunitu.

anonym

p.s.Nejde o intelekt,ale o celkový princip,tyto věštecké hry jsou celkově podobné lichvě,jistě někomu to pomůže,ale něco za něco,protože nic není zadarmo.