Avatar uživatele
quentos

Váš názor na Ewu Farnou?

Je to kost a hlásek má pěkný, ale jinak mezi zpěvačkami dosti tuctová – myslím si, že kdyby nebyla tak mladá a tak hezká, pes by po ní neštěkl. Napadá mě srovnání s americkou country zpěvačkou LeAnn Rimes – byla na tom podobně. Co si o ní myslíte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, anonym, hambac, anonym před 5143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Její popularita je dána soutěží. Pokud se nebude snažit, neštěkne po ní pes. On čas ukáže kdo je dobrý a kdo ne.
Ale jinak není škaredá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Mně se líbí, fandím ji. Myslím si, že talent má, tlačenku nepotřebuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tombik

Taky si myslim, že jediné co jí drží nad vodou je její vzhled. Opravdu, když tedy vyjde nové album, tak ho v rádiu tak měsíc neustále omývají o mozek. Je to hrůza. Sama osobě mi ale nijak nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Podle mne,kdyby jí od samého začátku neprotěžovala Lucie Bílá(nemám rád tyhle tlačenky,a že jich tam je),tak není ani náhodou tam,kde teď aspoň je.Vidím ji jenom,když se někde objeví při nějaké upoutávce,ale na koncert bych nešel ani zadarmo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Já ji neposloucham a ani se mi moc nelíbila, jak letěla hodně v rádiu. „Hit“ měls mě vůbec rád byl docela uřvaný a po tom, co jsem ho za jeden den slyšel už po 3 mi docela lezl na nervy.

Jinak jsem o ní neslyšel tak 2 roky (což je tím, že pop jde (naštěstí) úplně mimo mě).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdo to je???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorouš

Je perspektivní, to je důležité. Umí si dávat cíle a splňuje je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Její první album bylo spíš pro děti. Ale začíná se lepšit. Přesto jí neposlouchám, pop je dle mého taková jednoduchá muzika bez mozku.
Myslím, že ale z mladých interpretů je jedna z nejtalentova­nějšch.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Pro mě je to prominentní fracek. A jak píše Infant, styl jejich písní ani mě neoslovuje. Ale hezká holka to jako je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já osobně jí moc neposlouchám jen mé dcery jí poslouchají ale je to opravdu vynikající zpěvačka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek