Kris

Váš názor na elektronickou cigaretu.Škodí či neškodí zdraví?

Nejlepší odpověď
annas

2 stránky odpovědí

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=elektro­nick%C3%A1+ci­gareta&sa=Vyh­ledat#1330

Další odpovědi
Sůwa

Tahle otázku se tu objevila během posledních dní již po třetí. Elektronická cigareta je na dvě věci…

Drap

Škodí méně než klasická cigareta

anonym

Spíše bych řekl,že škodí peněžence!

jendahun

Nikotin je jed a ten je obsažený i v elektronické cigaretě.V klasické cigaretě je navíc ale hodně dalších jedovatých a karcinogenních látek,které zase nejsou v e.cig..Další možnost pro zdravější kouření je ta,že si můžete do toho ládovat propylenglykol bez nikotinu a máte zdravé šidítko.Pak ale nemá smysl kouřit vůbec.

Deli

Ideální pro kuřáka, který chce ulevit zdraví a nedokáže cigaretu odložit úplně.

samicek333

Možná škodí, ale minimálně, určitě méně, než normální cigareta.

bubukaa

já myslím že je to v celku jedno cigareta jako cigareta, i tato obsahuje nikotin