SINGO

Váš názor? (auta)

http://auto.au­kro.cz/show_i­tem.php?item=23775971­29&msg=V%C3%A1%C5%A1+e­mail+byl+odes­l%C3%A1n.&msgto­ken=9367ec1a6ed94f097964­b1f5a36b56e754d9f3b3f3fa­da29e6c3c2b268fbd908

Jaký je váš názor na toto auto?
Doplňuji:
A tady je druhé…
http://auto.au­kro.cz/prodam-seat-ibiza-1-4-r-1995-i2368264897.html

Nejlepší odpověď
Ar

Už na fotkách je poznat, že plastové doplňky mají světleší odstín červené a horší lesk. Pravá strany předního nárazníku je opravovaná. Pod zadníma zvětlama už leze koroze.
Jinak to co tady je popisováno jako tuning je ve skutečnosti tuzing. Je to krásně vidět při otevření kapoty, " navrch huj vespod fuj "
Podle toho jak je pečováno o motor je předpoklad, že podobně je pečováno o podvozek a další díly, které nejsou vidět. Já bych do toho nešel navíc eko-daň minimálně 5000 Kč.
Doplňuji:
Ta dvijková Ibiza je to to samé jen v bílém, navíc na 1.4 najeto 329600km je dost.
Ke všemu dvojková Ibiba není zinkovaná kastle a je to hnilák. Nebrat.
Koukám že sleduješ jen velmi levné auta. Jestli chceš něco takto levného a celkem slušného aby to nehnilo tak kokni na Peugeot 306 s motorem 1.6. Nechají se taky koupit levně a jsou to celkem držáci na korozi. Motor je ceklem živej. Neni nic horšího než koupit hnilku.

Další odpovědi
dusand

stará herka. s přepisem a opravama aby to auto bylo schopný aspoň jet to vyjde na 15000,– a to se nevyplácí. nehledě na STK, která s takovýmto vozem bude problém. co jde vidět z fotek tak nárazníky, sedačky určitě. sám mám upravený vůz a ne málo, takže vím moc dobře co tady píšu.
Doplňuji:
to druhé auto je úplně to stejný, akorát dražší. jestli chceš poradit, pošli mi do zpráv požadavky na tvoje auto, jaký by mělo být a můžu ti s tím trochu pomoct. v autech dělám více jak 7 let a tuningu se věnuju přes 2 roky, takže o tom vím si myslím dost.

fablen

názor ženy 🙂 – vnější vzhled a tuning vypadá skvěle, ale také bych měla obavy z velkých oprav, které by zanedlouho nutně přišly. Se střešním oknem u staršího vozu mám také spíš horší zkušenost – zatékala nám tam voda. Raději investovat větší částku do novějšího vozu a v lepším stavu. 2 měsíce také jezdím Mazdou (dvojka) – auto zakoupeno jako referenční a zatím max. spokojenost. Se starým Tipem jsem byla každý měsíc v servisu.

Kric.ouwner

Šílený , hnus , to není žádný tuning ale shiting , očividně budeš dost mladý a budeš mít čerstvě řidičák když pomýšlíš nad takovým to autem , být tebou radši bych šel na brigádu našetřil 30K a koupil si vectru Bravo Xantii nebo něco podobného normálního , u tohoto je vidět že tam je naplácaný tuzning aby nebyli vidět nedostatky , Hnus takhle zmrvit auto může jen s prominutím Hov*do to se snad nikomu nemůže líbit ......!!!!!
Doplňuji:
Edit : fablen : , to snad ani nemyslíte vážně že se vám toto líbí , to jste asi nikdy neviděla pořádný tuning , to že někdo hodí jiný přední nárazník ( obě auta ) , a dají tónované skla snad není tuning …Blééé!!!!