ReHu

Váš názor?

Když něco potřebujete (nemyslím chcete, ale POTŘEBUJETE) a naskytne se příležitost, byť nejistá, zvolíte:

  1. zjistíte co a jak a pak se rozhodnete
  2. raději nezkusíte nic, protože už máte pár nulových zkušeností a ASI se to nevyplatí

Doplňuji:
Moc díky za názory, já jsem také pro A.
V tomto případě se sice jednalo o pracovní nabídku, ale myslím, že se může jednat i o jiné.
Mám za to, že pokud nezjistím o co go, tak nemohu posoudit, zda o něco přicházím či ne.
Nemám na mysli bezhlavé vkládání peněz do neznámých projektů, ale spíše takový pohovor o zjištění skutečnosti a utvoření si vlastního názoru.

Nejlepší odpověď
kropitko

Vaše otázka je dost obecná. Takže v mém případě…A) zjistíte co a jak a pak se rozhodnete

Další odpovědi
rynek878

No já dle svých neblahých zkušeností z minula si teď každou takovou to příležitost moc a moc rozmyslím,než dotoho jdu,protože opravdu se mi to často nevyplatilo.
tak za B)raději nezkusím nic.

annas

Patřím k těm jedincům, kteří napřed vyzkoušejí, pak se rozhodnou. Sice jsem se občas spálila, ale za zkušenost se přece platí, třeba i hloupostí.

panenka

Pokud se mi něco naskytne zjistim co a jak a pak se teprve rozhoduji.

BEAES

Jsem také pro A. I když záleží v jakém oboru, kde už mám špatné zkušenosti, volím B.

RAB

Podle toho, o co konkrétně se bude jednat-ale zvolím spíše A.

Nuk nuk

Záleží, jak moc to potřebuji.

U životně nebo alespoň velmi důležitých věcí ale platí jednoznačně, že zjistím a rozhodnu se.

oskar

Ja bych také volil A.

Michal

Volím A,i když vím o záludnostech této volby.

anonym

Jsem pro A,ale taky se nekdy riskuje(treba to neni na skodu) a jestli se to nevyplati,to nechavam na intuici.

GangstaHelper

za A),

kdyby člověk jednal podle B), tak by se přece po pár letech „nehnul z místa“.

ReHu

pro BEAES > zjistila jsem, že i když se někdy jedná o stejnou „firmu“, nabídky i skutečnosti se různí.
Čili – vše je v lidech 🙂.